BIOFARMACIJA Valermax pulveris paciņas, 28 gab.

BIOFARMACIJA Valermax pulveris paciņas, 28 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
4.87 €
6.49 €
Derīguma termiņš: 2025-10-30
Ārstniecības baldriānis veselīgam miegam, stresa noturībai un garīgai labsajūtai. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Baldriāns kopš seniem laikiem pazīstams kā sedatīvs līdzeklis. Tas mazina baiļu sajūtu, nemieru, satraukumu un bezmiegu.

VALERMAX veicina relaksāciju un veselīgu miegu, uzlabo tā kvalitāti un palīdz iemigt, kā arī tikt galā ar stresu un saspringtu dzīvesveidu.

BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM!
Uztura bagātinātājs nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, stabilizatorus, biezinātājus vai emulgatorus.

Priedēklis “bio” uztura bagātinātāja un kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.

 1/2 PACIŅA SATUR DAUDZUMS NRV*
Baldriāna ekstrakts
250 MG

*Uzturvielu atsauces vērtība

Papildu informācija par produktu
product
1145111 BIOFARMACIJA Valermax pulveris paciņas, 28 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/dc/3a/42be8238117be0807dbec3a24441.png InStock 4.87 EUR 6.49 <p>Baldriāns kopš seniem laikiem pazīstams kā sedatīvs līdzeklis. Tas mazina baiļu sajūtu, nemieru, satraukumu un bezmiegu.</p> <p>VALERMAX veicina relaksāciju un veselīgu miegu, uzlabo tā kvalitāti un palīdz iemigt, kā arī tikt galā ar stresu un saspringtu dzīvesveidu.</p> <p>BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM!<br />Uztura bagātinātājs nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, stabilizatorus, biezinātājus vai emulgatorus.</p> <p>Priedēklis “bio” uztura bagātinātāja un kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.</p> <table width="475"><tbody><tr><td><strong> 1/2 PACIŅA SATUR</strong></td> <td><strong>DAUDZUMS</strong></td> <td><strong>NRV*</strong></td> </tr><tr><td> <div>Baldriāna ekstrakts</div> </td> <td>250 MG</td> <td>–</td> </tr></tbody></table><p>*Uzturvielu atsauces vērtība</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nomierinošie līdzekļi