BIOTHERM Aquapower Homme sejas gels, 75 ml

0 0 (0 atsauksmes)

BIOTHERM Aquapower Homme sejas gels, 75 ml

BIOTHERM
0 0 (0 atsauksmes)
35.99 €
59.99 €
47.99 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-05-30
Atklājiet jauno Aquapower īpaši mitrinošo un stiprinošo uzlaboto želeju normālai un kombinētai ādai.
Uzzināt vairāk

Atklājiet jauno Aquapower īpaši mitrinošo un stiprinošo uzlaboto želeju normālai un kombinētai ādai. Šis želejveida mitrinātājs vīriešiem jau pirmajā lietošanas reizē izcili mitrina un atjauno ādu.

KAS TAJĀ IR UNIKĀLS:

Uzlabota 48h sejas ādu mitrinoša želeja vīriešiem, tā lieliski atjauno un stiprina ādas barjerfunkciju. Nomierina, tonizē un padara ādu maigu un elastīgu visu dienu. Dermatoloģiski pārbaudīts, pārbaudīts uz jutīgas ādas (100 %).

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS:

Šis gēla mitrinātājs ir izveidots ar stiprinošiem keramīdiem, nomierinošu Life Plankton™ un atjaunojošu oligo elementu.

[BIOCERAMĪDI]

Bagāti ar būtiskajām omega 3, 6 un 9, tie uzpilda ādas dabiskās keramīdu rezerves un stiprina ādas mitruma barjeras funkciju, padara ādu izturīgāku aizsargātu, stiprāku un gludāku.

[LIFE PLANKTON™ PROBIOTIKAS EKSTRAKTS]

Palīdz stabilizēt ādu un līdzsvarot mitrumu, palielinot tās būtisko sastāvdaļu ražošanu un atkārtoti aktivizējot ādas šūnu atjaunošanos.

TEKSTŪRA UN FORMULA:

Tam ir īpaši viegla un elpojoša ūdens gēla tekstūra. Nelipīgs, nav taukains. Tūlītējs atvēsinošs efekts. Ātri uzsūcas.

product
1145504 BIOTHERM Aquapower Homme sejas gels, 75 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b8/9a/6ff881fbe6d13f3531c98876df61.png InStock 35.99 EUR 59.99 <p>Atklājiet jauno Aquapower īpaši mitrinošo un stiprinošo uzlaboto želeju normālai un kombinētai ādai. Šis želejveida mitrinātājs vīriešiem jau pirmajā lietošanas reizē izcili mitrina un atjauno ādu.</p> <p>KAS TAJĀ IR UNIKĀLS:</p> <p>Uzlabota 48h sejas ādu mitrinoša želeja vīriešiem, tā lieliski atjauno un stiprina ādas barjerfunkciju. Nomierina, tonizē un padara ādu maigu un elastīgu visu dienu. Dermatoloģiski pārbaudīts, pārbaudīts uz jutīgas ādas (100 %).</p> <p>GALVENĀS SASTĀVDAĻAS:</p> <p>Šis gēla mitrinātājs ir izveidots ar stiprinošiem keramīdiem, nomierinošu Life Plankton™ un atjaunojošu oligo elementu.</p> <p>[BIOCERAMĪDI]</p> <p>Bagāti ar būtiskajām omega 3, 6 un 9, tie uzpilda ādas dabiskās keramīdu rezerves un stiprina ādas mitruma barjeras funkciju, padara ādu izturīgāku aizsargātu, stiprāku un gludāku.</p> <p>[LIFE PLANKTON™ PROBIOTIKAS EKSTRAKTS]</p> <p>Palīdz stabilizēt ādu un līdzsvarot mitrumu, palielinot tās būtisko sastāvdaļu ražošanu un atkārtoti aktivizējot ādas šūnu atjaunošanos.</p> <p>TEKSTŪRA UN FORMULA:</p> <p>Tam ir īpaši viegla un elpojoša ūdens gēla tekstūra. Nelipīgs, nav taukains. Tūlītējs atvēsinošs efekts. Ātri uzsūcas.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Kosmētika vīriešiem/Sejas kopšanas līdzekļi