ELEMENTA Bioearth Resveratrol 3% + Vitis Vinifera Stem Cell,

BIOEARTH INTERNATIONAL SRL
18.99 €
Derīguma termiņš: 2025-07-20
Šis produkts ir bagāts ar antioksidantiem, kas pazīstami ar to izlīdzinošām un aizsargājošajām īpašībām, nodrošinot augstas kvalitātes kopšanu visiem ādas tipiem.
Uzzināt vairāk

ELEMENTA, 3% Resveratrol + Grape Stem Cells ir koncentrēts serums, kas izveidots uz organiskas alvejas želejas bāzes. Tas satur 3% resveratrolu, vīnogu cilmes šūnas un 3% ferulīnskābes. Šis produkts ir bagāts ar antioksidantiem, kas pazīstami ar to izlīdzinošām un aizsargājošajām īpašībām, nodrošinot augstas kvalitātes kopšanu visiem ādas tipiem.

Resveratrols: iegūts no Japānas sūrenes, zālaugu auga, ko plaši izmanto tradicionālajā ķīniešu medicīnā.

VĪNOGU CILMES ŠŪNAS: ekstrahē no negatavām zaļām vīnogām, jo tajās ir vairāk dzīvībai svarīgu šūnu. Vīnogas ir audzētas atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības prasībām Emīlijas-Romanjas reģionā. Bagātināts ar 3% ferulskābi.

Unikālās antioksidanta īpašības palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu radītajiem bojājumiem un apkaro ādas novecošanos, izmantojot dažādus mehānismus:

  • Efektīvi iekļūst ādas barjerā.
  • Oksidatīvā stresa un ādas fotonovecošanās procesu samazināšana.
  • Par kolagēna un elastīna sintēzi atbildīgo fibroblastu proliferācijas veicināšana.
  • I un II tipa kolagēna ražošanas stimulēšana, mijiedarbojoties ar estrogēnu receptoriem.
product
1146102 ELEMENTA Bioearth Resveratrol 3% + Vitis Vinifera Stem Cell, https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e7/6c/d043dba12f06cf16bf4aa13cbe80.png InStock 18.99 EUR