ELEMENTA Bioearth Resveratrol 3% + Vitis Vinifera Stem Cell serums, 15 ml

0 0 (0 atsauksmes)

ELEMENTA Bioearth Resveratrol 3% + Vitis Vinifera Stem Cell serums, 15 ml

BIOEARTH INTERNATIONAL SRL
0 0 (0 atsauksmes)
11.39 €
18.99 €
75.93 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-07-30
Šis produkts ir bagāts ar antioksidantiem, kas pazīstami ar to izlīdzinošām un aizsargājošajām īpašībām, nodrošinot augstas kvalitātes kopšanu visiem ādas tipiem.
Uzzināt vairāk

ELEMENTA, 3% Resveratrol + Grape Stem Cells ir koncentrēts serums, kas izveidots uz organiskas alvejas želejas bāzes. Tas satur 3% resveratrolu, vīnogu cilmes šūnas un 3% ferulīnskābes. Šis produkts ir bagāts ar antioksidantiem, kas pazīstami ar to izlīdzinošām un aizsargājošajām īpašībām, nodrošinot augstas kvalitātes kopšanu visiem ādas tipiem.

Resveratrols: iegūts no Japānas sūrenes, zālaugu auga, ko plaši izmanto tradicionālajā ķīniešu medicīnā.

VĪNOGU CILMES ŠŪNAS: ekstrahē no negatavām zaļām vīnogām, jo tajās ir vairāk dzīvībai svarīgu šūnu. Vīnogas ir audzētas atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības prasībām Emīlijas-Romanjas reģionā. Bagātināts ar 3% ferulskābi.

Unikālās antioksidanta īpašības palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu radītajiem bojājumiem un apkaro ādas novecošanos, izmantojot dažādus mehānismus:

  • Efektīvi iekļūst ādas barjerā.
  • Oksidatīvā stresa un ādas fotonovecošanās procesu samazināšana.
  • Par kolagēna un elastīna sintēzi atbildīgo fibroblastu proliferācijas veicināšana.
  • I un II tipa kolagēna ražošanas stimulēšana, mijiedarbojoties ar estrogēnu receptoriem.
product
1146102 ELEMENTA Bioearth Resveratrol 3% + Vitis Vinifera Stem Cell serums, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e7/6c/d043dba12f06cf16bf4aa13cbe80.png InStock 11.39 EUR 18.99 <p>ELEMENTA, 3% Resveratrol + Grape Stem Cells ir koncentrēts serums, kas izveidots uz organiskas alvejas želejas bāzes. Tas satur 3% resveratrolu, vīnogu cilmes šūnas un 3% ferulīnskābes. Šis produkts ir bagāts ar antioksidantiem, kas pazīstami ar to izlīdzinošām un aizsargājošajām īpašībām, nodrošinot augstas kvalitātes kopšanu visiem ādas tipiem.</p> <p>Resveratrols: iegūts no Japānas sūrenes, zālaugu auga, ko plaši izmanto tradicionālajā ķīniešu medicīnā.</p> <p>VĪNOGU CILMES ŠŪNAS: ekstrahē no negatavām zaļām vīnogām, jo tajās ir vairāk dzīvībai svarīgu šūnu. Vīnogas ir audzētas atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības prasībām Emīlijas-Romanjas reģionā. Bagātināts ar 3% ferulskābi.</p> <p>Unikālās antioksidanta īpašības palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu radītajiem bojājumiem un apkaro ādas novecošanos, izmantojot dažādus mehānismus:</p> <ul><li>Efektīvi iekļūst ādas barjerā.</li> <li>Oksidatīvā stresa un ādas fotonovecošanās procesu samazināšana.</li> <li>Par kolagēna un elastīna sintēzi atbildīgo fibroblastu proliferācijas veicināšana.</li> <li>I un II tipa kolagēna ražošanas stimulēšana, mijiedarbojoties ar estrogēnu receptoriem.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Serumi