KLORANE Oat Milk sausais šampūns, 150 ml
5.0 5 (3 atsauksmes)

KLORANE Oat Milk sausais šampūns, 150 ml

PIERRE FABRE
5.0 5 (3 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-09-30
Sausais šampūns ar auzu pienu - normāliem matiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Klorane Dry Shampoo with Oat Milk Spray godalgotā formula ir maigs un efektīvs veids, kā attīrīt matus, neizmantojot ūdeni.

Šī sausā šampūna formula sastāv no mīkstinoša, aizsargājoša auzu piena ekstrakta, kukurūzas un rīsu cietes rūpīgai tīrīšanai, dabīgām mikrosfērām (ciklodekstrīniem) un mikronizētiem pulveriem ar ļoti spēcīgām eļļu absorbējošām īpašībām (dabiski polisaharīdi). Tiek likvidēti netīrumi, tauki un netīkami aromāti, un mati dažu minūšu laikā atgūst apjomu un svaigumu.

Vienkāršs un praktisks sausais šampūns ir ideāli piemērots aizņemtiem cilvēkiem, ceļojumiem, trenažieru zālei.

product
1162749 KLORANE Oat Milk sausais šampūns, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/48/55/b38e31b59e6314356cb73ae40ff4.png OutOfStock 10.99 EUR 15.7 <p style="text-align:justify;">Klorane Dry Shampoo with Oat Milk Spray godalgotā formula ir maigs un efektīvs veids, kā attīrīt matus, neizmantojot ūdeni.</p> <p style="text-align:justify;">Šī sausā šampūna formula sastāv no mīkstinoša, aizsargājoša auzu piena ekstrakta, kukurūzas un rīsu cietes rūpīgai tīrīšanai, dabīgām mikrosfērām (ciklodekstrīniem) un mikronizētiem pulveriem ar ļoti spēcīgām eļļu absorbējošām īpašībām (dabiski polisaharīdi). Tiek likvidēti netīrumi, tauki un netīkami aromāti, un mati dažu minūšu laikā atgūst apjomu un svaigumu.</p> <p style="text-align:justify;">Vienkāršs un praktisks sausais šampūns ir ideāli piemērots aizņemtiem cilvēkiem, ceļojumiem, trenažieru zālei.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Šampūni