LIVOL Extra Joints Collagen kolagēns, 30 gab.

LIVOL Extra Joints Collagen kolagēns, 30 gab.

ORKLA HEALTH A/S
4.66 €
23.29 €
Derīguma termiņš: 2024-09-30
LIVOL EXTRA Joints Collagen ir skandināvu kvalitātes produkts locītavām, skrimšļu darbībai un kolagēna veidošanai.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Satur II tipa kolagēnu, mežrozīšu ekstraktu, kā arī vitamīnu C un varu.

Ieteicamais lietošanas ilgums – vismaz 3 mēneši.

Lai iegūtu maksimālos rezultātus, rekomendējam kombinēt ar “LIVOL EXTRA Joints Rosehip Complex”. Augsta skandināvu kvalitāte kopš 1959 gada.

Kolagēna veidošanai, skrimšļu un kaulu darbībai. C vitamīns veicina kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai.

Kustībai. Locītavu elastībai. Mežrozīšu ekstrakts palīdz uzturēt elastīgas locītavas. Saistaudiem. Varš palīdz uzturēt saistaudu veselību.

Papildu informācija par produktu
product
1129527 LIVOL Extra Joints Collagen kolagēns, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f9/fd/a4de0ba5af6f0ffb9b2903252f80.png OutOfStock 4.66 EUR 23.29 <p style="text-align:justify;">Satur II tipa kolagēnu, mežrozīšu ekstraktu, kā arī vitamīnu C un varu.</p> <p style="text-align:justify;">Ieteicamais lietošanas ilgums – vismaz 3 mēneši.</p> <p style="text-align:justify;">Lai iegūtu maksimālos rezultātus, rekomendējam kombinēt ar “LIVOL EXTRA Joints Rosehip Complex”. Augsta skandināvu kvalitāte kopš 1959 gada.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Kolagēna veidošanai, skrimšļu un kaulu darbībai. </strong>C vitamīns veicina kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Kustībai. Locītavu elastībai. </strong>Mežrozīšu ekstrakts palīdz uzturēt elastīgas locītavas. <strong>Saistaudiem.</strong> Varš palīdz uzturēt saistaudu veselību.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Ķermenis, locītavas, kauli