LIVOL Extra Skin Collagen kolagēns, 60 gab.

LIVOL Extra Skin Collagen kolagēns, 60 gab.

ORKLA HEALTH A/S
7.60 €
37.99 €
Derīguma termiņš: 2024-05-30
LIVOL® EXTRA Skin Collagen- inovatīvs skandināvu kvalitātes komplekss ikdienas rūpēm par ādu ar zinātniski pierādītu sastāvdaļu iedarbību.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

LIVOL® EXTRA Skin Collagen- inovatīvs skandināvu kvalitātes komplekss ikdienas rūpēm par ādu ar zinātniski pierādītu sastāvdaļu iedarbību. Produkta sastāvā izmantots ar patentētu metodi iegūts olu čaumalu membrānu pulveris OVODERM®, kas satur kolagēnu un hialuronskābi. Papildus pievienoti vitamīni ādas veselībai. Piemērots veģetāriešiem, kuri lieto olas. Tabletēm ir mandeļveida forma- vieglāk norīt.

  • Kolagēna veidošanai. Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai.
  • Šūnu aizsardzībai. Vitamīni C un E veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
  • Ādai. Niacīns un biotīns palīdz uzturēt ādas veselību.
Papildu informācija par produktu
product
1129306 LIVOL Extra Skin Collagen kolagēns, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d1/fe/0c0860b545f6c3a7f23168fd896e.png OutOfStock 7.6 EUR 37.99 <p style="text-align:justify;">LIVOL® EXTRA Skin Collagen- inovatīvs skandināvu kvalitātes komplekss ikdienas rūpēm par ādu ar zinātniski pierādītu sastāvdaļu iedarbību. Produkta sastāvā izmantots ar patentētu metodi iegūts olu čaumalu membrānu pulveris OVODERM®, kas satur kolagēnu un hialuronskābi. Papildus pievienoti vitamīni ādas veselībai. Piemērots veģetāriešiem, kuri lieto olas. Tabletēm ir mandeļveida forma- vieglāk norīt.</p> <ul><li style="text-align:justify;">Kolagēna veidošanai. Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai.</li> <li style="text-align:justify;">Šūnu aizsardzībai. Vitamīni C un E veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.</li> <li style="text-align:justify;">Ādai. Niacīns un biotīns palīdz uzturēt ādas veselību.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem