LIVOL Multi Kids (ķiršu garša) (1+1) košļājamās tabletes, 120 gab.

LIVOL Multi Kids (ķiršu garša) (1+1) košļājamās tabletes, 120 gab.

ORKLA HEALTH A/S
17.99 €
Derīguma termiņš: 2024-09-30
Uztura bagātinātājs imunitātei, smadzeņu darbībai, kauliem un zobiem.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

LIVOL MULTI Kids vitamīni ar ķiršu garšu – garšīga 19 vitamīnuun minerālvielukombinācija uzturabagātināšanai no Skandināvijas.

Imunitātei

Vitamīni D un C palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību.

Smadzeņu darbībai

Pantotēnskābe palīdz uzturēt garīgās darbaspējas, vitamīni C, B6 un B12 veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, bet cinks un dzelzs – normālas kognitīvās (izziņas) funkcijas.

Redzei

Vitamīns A un cinks palīdz uzturēt normālu redzi.

Zobiem un kauliem

Vitamīns D palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību.

Asinsradei

Folāti palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu.Vitamīni B6 un B12, dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos. Dzelzs veicina hemoglobīna normālu veidošanos.

Nervu sistēmai

Vitamīni B6 un B12 veicina normālu nervu sistēmas darbību.

Papildu informācija par produktu
product
1129166 LIVOL Multi Kids (ķiršu garša) (1+1) košļājamās tabletes, 120 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/66/95/190055d1329537f09f8193f5f764.png InStock 17.99 EUR 17.99 <p><strong>LIVOL MULTI Kids vitamīni ar ķiršu garšu – </strong>garšīga 19 vitamīnuun minerālvielukombinācija uzturabagātināšanai no Skandināvijas.</p> <p><strong>Imunitātei</strong></p> <p>Vitamīni D un C palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību.</p> <p><strong>Smadzeņu darbībai</strong></p> <p>Pantotēnskābe palīdz uzturēt garīgās darbaspējas, vitamīni C, B6 un B12 veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, bet cinks un dzelzs – normālas kognitīvās (izziņas) funkcijas.</p> <p><strong>Redzei</strong></p> <p>Vitamīns A un cinks palīdz uzturēt normālu redzi.</p> <p><strong>Zobiem un kauliem</strong></p> <p>Vitamīns D palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību.</p> <p><strong>Asinsradei</strong></p> <p>Folāti palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu.Vitamīni B6 un B12, dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos. Dzelzs veicina hemoglobīna normālu veidošanos.</p> <p><strong>Nervu sistēmai</strong></p> <p>Vitamīni B6 un B12 veicina normālu nervu sistēmas darbību.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Bērniem