MARENCE Vogue Collection Meadow cornflower dušas eļļa, 150 ml
0 0 (0 atsauksmes)

MARENCE Vogue Collection Meadow cornflower dušas eļļa, 150 ml

MARENCE LTD.
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2024-07-18
Pļavas rudzupuķu dušas eļļa ar avokado eļļu un rudzupuķu aromātu ir ideāli piemērota rīta un/vai vakara dušām, lai uzmundrinātu un atjaunotu organisma bioritmus.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Pļavas rudzupuķu dušas eļļa ar avokado eļļu un rudzupuķu aromātu ir ideāli piemērota rīta un/vai vakara dušām, lai uzmundrinātu un atjaunotu organisma bioritmus. Eļļa maigi attīra, dziļi baro, atjauno ādas mitrināšanas procesus un nodrošina to ar būtiskām uzturvielām. Uz mitras ādas eļļa pārvēršas zīdainās putās un ieskauj to patīkamā ziedu smaržā. Mazina stresu un nogurumu. Regulāras eļļas lietošanas rezultātā āda ir maiga, samtaina, mitrināta.
Sastāvs ir bagāts ar eļļām, tāpēc pēc dušas nav nepieciešams lietot losjonu vai ķermeņa krēmu.

product
1164377 MARENCE Vogue Collection Meadow cornflower dušas eļļa, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/15/69/70f1dafce8dc27cc629f1645ef70.png OutOfStock 8 EUR 19.99 <p>Pļavas rudzupuķu dušas eļļa ar avokado eļļu un rudzupuķu aromātu ir ideāli piemērota rīta un/vai vakara dušām, lai uzmundrinātu un atjaunotu organisma bioritmus. Eļļa maigi attīra, dziļi baro, atjauno ādas mitrināšanas procesus un nodrošina to ar būtiskām uzturvielām. Uz mitras ādas eļļa pārvēršas zīdainās putās un ieskauj to patīkamā ziedu smaržā. Mazina stresu un nogurumu. Regulāras eļļas lietošanas rezultātā āda ir maiga, samtaina, mitrināta.<br />Sastāvs ir bagāts ar eļļām, tāpēc pēc dušas nav nepieciešams lietot losjonu vai ķermeņa krēmu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Mazgāšanas līdzekļi