MARSIEŠI Imunactiv sīrups, 150 ml

MARSIEŠI Imunactiv sīrups, 150 ml

WALMARK
14.49 €
9.66 €/Ml
Derīguma termiņš: 2024-11-30
Marsieši ir vitamīnu un minerālvielu komplekss īpaši izveidots bērniem.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Jods veicina bērna normālu augšanu. D vitamīns ir nepieciešams normālai kaulu attīstībai bērniem. Turklāt Marsieši satur unikālo četru vielu (beta glikāns, bioflavonoīdi, vitamīns C, cinks) kompleksu ImunactivÒ.

Sīrups ir piemērots lietošanai bērniem no 1 gada vecuma un tam ir patīkama apelsīnu garša. Nesatur konservantus, saldinātājus, krāsvielas un alergēnus (glutēnu, riekstus, olas, sojas pupas un to produktus).

Efekti: 

D vitamīns ir nepieciešams kaulu normālai augšanai un attīstībai.

Jods veicina bērna normālu augšanu.

Papildu informācija par produktu
product
12121316 MARSIEŠI Imunactiv sīrups, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/eb/f5/0e8174d191b8fb689ed2a7eb4cbb.png OutOfStock 14.49 EUR 14.49 <p style="text-align:justify;">Jods veicina bērna normālu augšanu. D vitamīns ir nepieciešams normālai kaulu attīstībai bērniem. Turklāt Marsieši satur unikālo četru vielu (beta glikāns, bioflavonoīdi, vitamīns C, cinks) kompleksu Imunactiv<sup>Ò</sup>.</p> <p style="text-align:justify;">Sīrups ir piemērots lietošanai bērniem no 1 gada vecuma un tam ir patīkama apelsīnu garša. Nesatur konservantus, saldinātājus, krāsvielas un alergēnus (glutēnu, riekstus, olas, sojas pupas un to produktus).</p> <p>Efekti: </p> <p>D vitamīns ir nepieciešams kaulu normālai augšanai un attīstībai.</p> <p>Jods veicina bērna normālu augšanu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Bērniem