MATIS Queen of Hearts Sensiflora 2022 komplekts, 1 gab.

MATIS
82.39 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
Sensiflora-Serum 30 ml, Sensiflora Cream 50 ml.
Uzzināt vairāk

Sensiflora-Serum serums jutīgai ādai

Serums jutīgai ādai ar nomierinošu efektu, kas sniedz tūlītēju komforta sajūtu. Ekskluzīvu aktīvo sastāvdaļu sinerģija, lai funkcionētu un saglabātu ādas struktūru un funkcionālo integritāti. Sensibiotic komplekss palīdz atjaunot un stiprināt veselīgas ādas aizsargmehānismus, līdzsvaro un aizsargā ādas mikrofloru. Stimulē keramīdu veidošanos un novērš ādas mitruma zudumu. Hialuronskābe ar augstu molekulmasu mitrina un savelk ādu. Safrāna ziedi rada komforta sajūtu uz ādas, kontrolējot un mazinot iekaisuma reakcijas. Turklāt ziediem piemīt pretstresa efekts, kas uzlabo ādas uzņēmību. Samazina apsārtumu un uzreiz nomierina ādu. Serums satur arī pretnovecošanās daļiņas.

Sensiflora krēms

Pamatojoties uz mikrobiomu analīzi un iedvesmojoties no jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, krēms līdzsvaro ādas biofloru. Ja ādas bioflora ir līdzsvarota, ādas barjerfunkcija ir veselīga. Ārējie faktori mazāk ietekmē ādu, tā labāk atjaunojas un noveco lēnāk. Krēms, kas bagātināts ar prebiotikām, nomierina ādu, stiprina tās pretestību un sniedz pilnīgu komforta sajūtu. Paredzēts visu vecumu sievietēm ar jutīgu un reaģējošu ādu. Prebiotika ir glikoooligosaharīds, kas iegūts no dabīgiem cukuriem (saharozes un maltozes), šī ļoti iedarbīgā aktīvā sastāvdaļa stimulē ādas dabisko aizsargspēju, lai palīdzētu līdzsvarot un aizsargāt ādas ekosistēmu. Maigais safrāna zieds ir dabiski bagāts ar flavonoīdiem. Safrāns ir izmantots gadsimtiem ilgi medicīnā, kulinārijā un reliģiskos rituālos. Nostiprina ādas aizsargbarjeru, aizsargā pret iekaisuma reakcijām un mazina diskomfortu. Nomierina jutīgu un trauslu ādu. Apelsīnu ziedu ēteriskais vasks tiek iegūts no apelsīnu ziediem. Tai ir mīkstinoša un nomierinoša iedarbība uz ādu un nodrošina tūlītēju komfortu grima noņemšanas laikā. Mango sviesta mīkstinošās īpašības baro un intensīvi mitrina ādu.

product
1134911 MATIS Queen of Hearts Sensiflora 2022 komplekts, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3c/1c/b38bd69515973f483fd418d8caa7.png InStock 82.39 EUR