MERZ Spezial Hyaluron putas-krēms, 50 ml

0 0 (0 atsauksmes)

MERZ Spezial Hyaluron putas-krēms, 50 ml

MERZ PHARMA
0 0 (0 atsauksmes)
18.74 €
26.77 €
37.48 €/Ml
Derīguma termiņš: 2023-09-30
Krēms-putas ar inovatīvu sastāvu uzsūcas un aktīvās sastāvdaļas dziļi iekļūst jūsu ādā, nodrošinot tūlītēju ādu mitrinošu efektu.
Uzzināt vairāk

Produkts apvieno unikālu hialuronskābes, alvejas želejas, jūras glikozes un sālsūdens sāls ekstraktu kombināciju. Kad tā novatoriskā krēmveida putu tekstūra pieskaras ādai, tā uzreiz iesūcas un aktīvās sastāvdaļas sāk iedarboties dziļi. Izbaudiet tūlītēju mitrinošo efektu, kas jūtami atjaunos jūsu seju. Turklāt dabiskais glikozamīns stimulē hialuronskābes ražošanu, cik vien iespējams organismā.

Zinātne par krēmu-putām:

Merz Spezial Hyaluron Cream Mousse lietošanas priekšrocības ir rūpīgi novērtējuši neatkarīgi dermatologi zinātniskā pētījumā, kurā piedalījās 21 sieviete. Tas ilga 2 nedēļas. Lietojot divas reizes dienā, krēms-putas sniedz redzamus rezultātus un āda ir jūtami mitrināta. Uzlabota hidratācija tiek saglabāta vairākas stundas pēc pirmās lietošanas reizes.

Merz zinātnieki izstrādā produktus, ievērojot DVF principu: “Dermal Vitality Formula”. Ražošanas formula ļauj aktīvajām sastāvdaļām iekļūt ādā, to vitalizēt un mīkstināt.

Produktus izstrādāja un testēja Merz Dermatoloģijas centrs Frankfurtē, Vācijā. Tie tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei, kas apliecina to izcilo vērtību.

Ādas mitrināšana, mērot ar korneometru, pierāda, ka:

  • produkts nodrošina ilgstošu aizsardzību pret mitruma zudumu;
  • 100% patērētāju ziņo, ka jūt, ka viņu āda ir pasargāta no dehidratācijas;
  • 89% ievēro atjaunojošu efektu;
  • 72% domā, ka grumbas samazinās.

Lielākā daļa dalībnieku ievēro pozitīvas ādas izmaiņas, kas saistītas ar maigumu, gludumu, svaigumu, elastību un mirdzumu.

product
1134854 MERZ Spezial Hyaluron putas-krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/be/2b/f06618ea695da4692c4ba5351a20.png OutOfStock 18.74 EUR 26.77 <p style="text-align:justify;">Produkts apvieno unikālu hialuronskābes, alvejas želejas, jūras glikozes un sālsūdens sāls ekstraktu kombināciju. Kad tā novatoriskā krēmveida putu tekstūra pieskaras ādai, tā uzreiz iesūcas un aktīvās sastāvdaļas sāk iedarboties dziļi. Izbaudiet tūlītēju mitrinošo efektu, kas jūtami atjaunos jūsu seju. Turklāt dabiskais glikozamīns stimulē hialuronskābes ražošanu, cik vien iespējams organismā.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Zinātne par krēmu-putām:</strong></p> <p style="text-align:justify;">Merz Spezial Hyaluron Cream Mousse lietošanas priekšrocības ir rūpīgi novērtējuši neatkarīgi dermatologi zinātniskā pētījumā, kurā piedalījās 21 sieviete. Tas ilga 2 nedēļas. Lietojot divas reizes dienā, krēms-putas sniedz redzamus rezultātus un āda ir jūtami mitrināta. Uzlabota hidratācija tiek saglabāta vairākas stundas pēc pirmās lietošanas reizes.</p> <p style="text-align:justify;">Merz zinātnieki izstrādā produktus, ievērojot DVF principu: “Dermal Vitality Formula”. Ražošanas formula ļauj aktīvajām sastāvdaļām iekļūt ādā, to vitalizēt un mīkstināt.</p> <p style="text-align:justify;">Produktus izstrādāja un testēja Merz Dermatoloģijas centrs Frankfurtē, Vācijā. Tie tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei, kas apliecina to izcilo vērtību.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Ādas mitrināšana, mērot ar korneometru, pierāda, ka:</strong></p> <ul style="text-align:justify;"><li>produkts nodrošina ilgstošu aizsardzību pret mitruma zudumu;</li> <li>100% patērētāju ziņo, ka jūt, ka viņu āda ir pasargāta no dehidratācijas;</li> <li>89% ievēro atjaunojošu efektu;</li> <li>72% domā, ka grumbas samazinās.</li> </ul><p style="text-align:justify;">Lielākā daļa dalībnieku ievēro pozitīvas ādas izmaiņas, kas saistītas ar maigumu, gludumu, svaigumu, elastību un mirdzumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi