RITUALS The Ritual of Karma dušas putas, 200 ml
5.0 5 (2 atsauksmes)

RITUALS The Ritual of Karma dušas putas, 200 ml

5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-10-30
Padariet katru mazgāšanos dušā par sensacionālu mirkli ar The Ritual of Karma putojošo dušas želeju.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.
Padariet katru mazgāšanos dušā par sensacionālu mirkli ar The Ritual of Karma putojošo dušas želeju. Želeja, kas radīta, izmantojot unikālu želejas-putu tehnoloģiju, pārvēršas bagātīgās, zīdaini mīkstās putās, nodrošinot lielisku mitrināšanu.

Satur lotosa ziedus, balto tēju un jauno Hydra-Boost kompleksu. Jaunais Hydra-Boost komplekss ir trīs mitrinošu, spēcīgu sastāvdaļu: skvalāna, alvejas un aļģu apvienojums. Tas ir unikāls komplekss, kas palīdz nomierināt dehidrētu un izslāpušu ādu, lai atjaunotu ādas elastību. Lotosa zieds simbolizē tīrību, skaistumu un gudrību, un tiek uzskatīts, ka baltā tēja saasina sajūtas. Apvienojumā tie rada svaigu, tīru, zaļu aromātu, kas iemieso mirdzuma un pozitivitātes sajūtu.
product
1148154 RITUALS The Ritual of Karma dušas putas, 200 ml https://e-menessaptieka.lv/p/rituals-karma-put-dusas-zeleja-200ml-1148154 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/99/d9/b5babcd36bb943c652956c85036b.png OutOfStock 9.2 EUR RITUALS 22.99 <div>Padariet katru mazgāšanos dušā par sensacionālu mirkli ar The Ritual of Karma putojošo dušas želeju. Želeja, kas radīta, izmantojot unikālu želejas-putu tehnoloģiju, pārvēršas bagātīgās, zīdaini mīkstās putās, nodrošinot lielisku mitrināšanu.</div><div><br></div><div>Satur lotosa ziedus, balto tēju un jauno Hydra-Boost kompleksu. Jaunais Hydra-Boost komplekss ir trīs mitrinošu, spēcīgu sastāvdaļu: skvalāna, alvejas un aļģu apvienojums. Tas ir unikāls komplekss, kas palīdz nomierināt dehidrētu un izslāpušu ādu, lai atjaunotu ādas elastību. Lotosa zieds simbolizē tīrību, skaistumu un gudrību, un tiek uzskatīts, ka baltā tēja saasina sajūtas. Apvienojumā tie rada svaigu, tīru, zaļu aromātu, kas iemieso mirdzuma un pozitivitātes sajūtu.</div> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Mazgāšanas līdzekļi 60 Sievietēm, Vīriešiem