TEARS NATURALE acu pilieni, 15 ml

TEARS NATURALE acu pilieni, 15 ml

ALCON
6.59 €
43.93 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-04-30
TEARS NATURALE lieto „sausās acs” sindroma ārstēšanai un ar to saistītu traucējumu – dedzināšanas sajūtas un kairinājuma – novēršanai.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

TEARS NATURALE lieto „sausās acs” sindroma ārstēšanai un ar to saistītu traucējumu – dedzināšanas sajūtas un kairinājuma – novēršanai. Zāles lieto arī, lai uz laiku novērstu ar vieglu kairinājumu, kas radies no saskares ar vēju vai sauli, saistītu diskomfortu. „Sausās acs” sindroms: Jūsu asaru sastāvā pareizās attiecībās ir dabiskas vielas, kas kopīgi veido aizsargslāni uz acs virsmas; to sauc par asaru slāni. Tas pastāvīgi aizsargā un mitrina acis, ļaujot tām būt veselām un justies labi. Dažiem cilvēkiem ir pārāk maz dabisko asaru. Nepietiekams asaru daudzums vai asaras, kuru sastāvā nav visu vajadzīgo vielu, var izraisīt asaru slāņa noārdīšanos, kā rezultātā uz acs virsmas rodas sausi laukumi. Tas izraisa sausām, jutīgām acīm raksturīgos simptomus: kairinātas acis, kam raksturīga dedzināšanas sajūta, acis sāp, liekas nogurušas, ir jutīgas pret spilgtu gaismu un visumā slikti jūtas.

Papildu informācija par produktu
product
120323 TEARS NATURALE acu pilieni, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/bf/02/c1195b7817d59cf20eab31f6afef.png InStock 6.59 EUR 6.59 <p style="text-align:justify;">TEARS NATURALE lieto „sausās acs” sindroma ārstēšanai un ar to saistītu traucējumu – dedzināšanas sajūtas un kairinājuma – novēršanai. Zāles lieto arī, lai uz laiku novērstu ar vieglu kairinājumu, kas radies no saskares ar vēju vai sauli, saistītu diskomfortu. „Sausās acs” sindroms: Jūsu asaru sastāvā pareizās attiecībās ir dabiskas vielas, kas kopīgi veido aizsargslāni uz acs virsmas; to sauc par asaru slāni. Tas pastāvīgi aizsargā un mitrina acis, ļaujot tām būt veselām un justies labi. Dažiem cilvēkiem ir pārāk maz dabisko asaru. Nepietiekams asaru daudzums vai asaras, kuru sastāvā nav visu vajadzīgo vielu, var izraisīt asaru slāņa noārdīšanos, kā rezultātā uz acs virsmas rodas sausi laukumi. Tas izraisa sausām, jutīgām acīm raksturīgos simptomus: kairinātas acis, kam raksturīga dedzināšanas sajūta, acis sāp, liekas nogurušas, ir jutīgas pret spilgtu gaismu un visumā slikti jūtas.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Acīm un ausīm/Acīm