TRICOLLAGEN FenoQ MicroHyaluron 25 ml pudelīte , 14 gab.

TRICOLLAGEN FenoQ MicroHyaluron 25 ml pudelīte , 14 gab.

FENOQ
55.99 €
79.99 €
Derīguma termiņš: 2024-07-01
FenoQ MicroHyaluron – jaunās paaudzes hialurona, kolagēna, 25 vitamīnu ampulas, lai saglabātu ādas, matu, nagu skaistumu.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

FenoQ MicroHyaluron – jaunās paaudzes hialurona, kolagēna, 25 vitamīnu ampulas, lai saglabātu ādas, matu, nagu skaistumu.

  • A vitamīns palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli.
  • C vitamīns palīdz dabiskai kolagēna veidošanai, kas nepieciešams, lai uzturētu veselīgus asinsvadus, kaulus, skrimšļus, ādu un zobus.
  •  C un E vitamīns un varš darbojas kopā, lai aizsargātu šūnas pret oksidatīvo stresu.
  • D vitamīns palīdz uzturēt veselus kaulus un zobus.
  • Šūnu dalīšanās procesā svarīga loma ir vitamīniem A, B12 un D, cinkam, folātiem, kalcijs un magnijs.
  • Riboflavīns (B2 vitamīns) un niacīns atbalsta veselīgu ādu.
  • Biotīns palīdz uzturēt normālu matu un ādas stāvokli.
  • Cinks palīdz uzturēt veselus kaulus, nagus, matus un ādu.
  • Kalcijs un magnijs ir nepieciešami veseliem kauliem un zobiem.
  • Varš palīdz saglabāt nepieciešamo matu un ādas pigmentāciju.
Papildu informācija par produktu
product
123237 TRICOLLAGEN FenoQ MicroHyaluron 25 ml pudelīte , 14 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6f/da/51335aa44c95044c6d51140fe1aa.png InStock 55.99 EUR 79.99 <p>FenoQ MicroHyaluron – jaunās paaudzes hialurona, kolagēna, 25 vitamīnu ampulas, lai saglabātu ādas, matu, nagu skaistumu.</p> <ul><li>A vitamīns palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli.</li> <li>C vitamīns palīdz dabiskai kolagēna veidošanai, kas nepieciešams, lai uzturētu veselīgus asinsvadus, kaulus, skrimšļus, ādu un zobus.</li> <li> C un E vitamīns un varš darbojas kopā, lai aizsargātu šūnas pret oksidatīvo stresu.</li> <li>D vitamīns palīdz uzturēt veselus kaulus un zobus.</li> <li>Šūnu dalīšanās procesā svarīga loma ir vitamīniem A, B12 un D, cinkam, folātiem, kalcijs un magnijs.</li> <li>Riboflavīns (B2 vitamīns) un niacīns atbalsta veselīgu ādu.</li> <li>Biotīns palīdz uzturēt normālu matu un ādas stāvokli.</li> <li>Cinks palīdz uzturēt veselus kaulus, nagus, matus un ādu.</li> <li>Kalcijs un magnijs ir nepieciešami veseliem kauliem un zobiem.</li> <li>Varš palīdz saglabāt nepieciešamo matu un ādas pigmentāciju.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi