VIRUPROTECT Strawberry aerosols, 20 ml
4.8 4.8 (29 atsauksmes)

VIRUPROTECT Strawberry aerosols, 20 ml

ENZYMATICA AB
4.8 4.8 (29 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2024-06-30
ViruProtect STADA ir mutes aerosols pret saaukstēšanos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ViruProtect STADA ir mutes aerosols pret saaukstēšanos. To ir viegli lietot, un tam ir ātra iedarbība. ViruProtect STADA rada aizsargbarjeru pret saaukstēšanās vīrusiem, pārklājot mutes dobuma gļotādu. Barjera aiztur saaukstēšanās vīrusus, deaktivizē un kavē to izplatīšanos un vairošanos.

PAREDZĒTĀ LIETOŠANA
saaukstēšanās slimību ārstēšanai un atvieglošanai.


KLĪNISKIE IEGUVUMI
ViruProtect Strawberry STADA:

  • aizsargā pret saaukstēšanās vīrusiem
  • mazina līdz pat 99% saaukstēšanās vīrusu¹
  • var palīdzēt saīsināt saaukstēšanās ilgumu, ja lieto agrīnā infekcijas stadijā
  • var samazināt slimības dienu skaitu līdz 54%¹ jeb līdz 3,5 dienām¹,².
  • mazina saaukstēšanās simptomus un remdē kakla sāpes

KĀ TAS IEDARBOJAS


ViruProtect STADA sastāv no divām galvenajām sastāvdaļām - glicerīna un mencu tripsīna, kas kopā veido efektīvu barjeru, kas darbojas trīs veidos:

Aiztur: Glicerīns rada osmotiski aktīvu pārejošu barjeru, kas aiztur vīrusus.
Deaktivē: Tripsīns kavē vīrusu spēju savienoties, deaktivizējot to spēju inficēt šūnas.
Aizsargā: ViruProtect Strawberry STADA barjera aizsargā mutes dobumu un rīkli.

product
1129599 VIRUPROTECT Strawberry aerosols, 20 ml https://e-menessaptieka.lv/p/viruprotect-strawberry-aerosols-20-ml-1129599 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a7/e9/bb68e25b73ee8232ecb13774f64c.png OutOfStock 22.36 EUR VIRUPROTECT 27.95 <p>ViruProtect STADA ir mutes aerosols pret saaukstēšanos. To ir viegli lietot, un tam ir ātra iedarbība. ViruProtect STADA rada aizsargbarjeru pret saaukstēšanās vīrusiem, pārklājot mutes dobuma gļotādu. Barjera aiztur saaukstēšanās vīrusus, deaktivizē un kavē to izplatīšanos un vairošanos.</p> <p>PAREDZĒTĀ LIETOŠANA<br />saaukstēšanās slimību ārstēšanai un atvieglošanai.</p> <p><br />KLĪNISKIE IEGUVUMI<br />ViruProtect Strawberry STADA:</p> <ul><li>aizsargā pret saaukstēšanās vīrusiem</li> <li>mazina līdz pat 99% saaukstēšanās vīrusu¹</li> <li>var palīdzēt saīsināt saaukstēšanās ilgumu, ja lieto agrīnā infekcijas stadijā</li> <li>var samazināt slimības dienu skaitu līdz 54%¹ jeb līdz 3,5 dienām¹,².</li> <li>mazina saaukstēšanās simptomus un remdē kakla sāpes</li> </ul><p>KĀ TAS IEDARBOJAS</p> <p><br />ViruProtect STADA sastāv no divām galvenajām sastāvdaļām - glicerīna un mencu tripsīna, kas kopā veido efektīvu barjeru, kas darbojas trīs veidos:</p> <p>Aiztur: Glicerīns rada osmotiski aktīvu pārejošu barjeru, kas aiztur vīrusus.<br />Deaktivē: Tripsīns kavē vīrusu spēju savienoties, deaktivizējot to spēju inficēt šūnas.<br />Aizsargā: ViruProtect Strawberry STADA barjera aizsargā mutes dobumu un rīkli.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Pretvīrusu līdzekļi 20