VPLAB BCAA Ultra Pure kapsulas, 120 gab.

VPLAB BCAA Ultra Pure kapsulas, 120 gab.

VP LABORATORY LTD
21.99 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Uztura bagātinātājs. Sazaroto ķēžu aminoskābju komplekss.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
  • Palīdz uzturēt tīro muskuļu masu.
  • Veicina muskuļu atjaunošanos pēc slodzes.
  • Palielina enerģijas līmeni.

BCAA UltraPure ir neaizstājamo sazaroto ķēžu aminoskābju (BCAA) komplekss, kas satur L-leicīnu, L-izoleicīnu un L-valīnu attiecībā 2:1:1. BCAA ir proteīna sintēzes pamatmateriāls, tām piemīt spēcīgs anti-katabolisks efekts. Tāpat BCAA palielina darba spējas un enerģijas līmeni. BCAA kapsulās nesatur nekādus piemaisījumus un tām ir ātra uzsūkšanās spēja. Attiecība 2 daļas leicīns, 1 daļa izoleicīns un 1 daļa valīns ir visoptimālākā, lai maksimāli novērstu muskuļu audu sabrukumu (katabolismu). Katra porcija satur 4000 mg BCAA aminoskābju.

BCAA UltraPure ir paredzēts aktīviem cilvēkiem, kuru mērķis ir pasargāt muskuļus no katabolisma procesiem gan sportojot, gan tievējot un ātrāk atjaunoties pēc fiziskas slodzes.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Papildu informācija par produktu
product
1222176 VPLAB BCAA Ultra Pure kapsulas, 120 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a1/80/18b73abb09459cd7b6261f8c59ac.png OutOfStock 21.99 EUR 21.99 <ul><li style="text-align:justify;">Palīdz uzturēt tīro muskuļu masu.</li> <li style="text-align:justify;">Veicina muskuļu atjaunošanos pēc slodzes.</li> <li style="text-align:justify;">Palielina enerģijas līmeni.</li> </ul><p style="text-align:justify;">BCAA UltraPure ir neaizstājamo sazaroto ķēžu aminoskābju (BCAA) komplekss, kas satur L-leicīnu, L-izoleicīnu un L-valīnu attiecībā 2:1:1. BCAA ir proteīna sintēzes pamatmateriāls, tām piemīt spēcīgs anti-katabolisks efekts. Tāpat BCAA palielina darba spējas un enerģijas līmeni. BCAA kapsulās nesatur nekādus piemaisījumus un tām ir ātra uzsūkšanās spēja. Attiecība 2 daļas leicīns, 1 daļa izoleicīns un 1 daļa valīns ir visoptimālākā, lai maksimāli novērstu muskuļu audu sabrukumu (katabolismu). Katra porcija satur 4000 mg BCAA aminoskābju. <br /><br />BCAA UltraPure ir paredzēts aktīviem cilvēkiem, kuru mērķis ir pasargāt muskuļus no katabolisma procesiem gan sportojot, gan tievējot un ātrāk atjaunoties pēc fiziskas slodzes. <br /><br />Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Sportam un aktīvai atpūtai