EUCERIN Atopicontrol Anti Itch spray, 50 ml
5.0 5 (2 reviews)

EUCERIN Atopicontrol Anti Itch spray, 50 ml

BEIERSDORF
5.0 5 (2 reviews)
Expiration date: 2026-02-28
Reduces itching in 60 seconds and up to six hours.
Read more
Important information
The appearance of the product may differ from the one shown in the photo
Product prices can vary in pharmacies

Reduces itching in 60 seconds and up to six hours. Immediate and lasting relief from itching. Mentoxypropanediol cools the skin.
Atopic skin is irritated, dry and itchy. This itching causes the urge to itch, which interferes with good sleep and can negatively affect quality of life. Eucerin AtopiControl Anti-Itch is specially formulated to provide immediate and long-lasting relief from itching. It has been clinically proven to relieve itchy skin symptoms within 60 seconds and results last up to six hours. The innovative spray contains a unique set of antipruritic ingredients that prevent itching on multiple levels (from the outer layers of the skin to the nerve end) to instantly cool, relax and soothe irritated skin:
• Mentoxypropanediol cools the skin and acts on the sensory organs to relieve itching.
• SymSitive * soothes the skin, stops any burning sensation and reduces redness.
• Polidocanol soothes the skin by reducing itchy signals at the cellular level.
Eucerin AtopiControl Pruritus Aerosol is ideal for localized pruritus caused by atopic dermatitis and can be used during and between exacerbations. It is convenient on the go and can be used with Eucerin AtopiControl Quick Relief Cream and / or conventional medications. This cool, odorless spray absorbs quickly, is non-greasy and non-sticky.

Suitable for adults and children from three years old.
Does not contain aroma.
Absorbs quickly.
Not sticky.
Not greasy.

product
10510154 EUCERIN Atopicontrol Anti Itch sprejs, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ef/d3/ee1d41d0fab2a702cb83a87b91e6.png OutOfStock 9.59 EUR 15.99 <p style="text-align:justify;">Samazina niezi 60 sekunžu laikā un līdz sešām stundām. <br />Atopiska āda ir kairināta, sausa un niezoša. Šī nieze izraisa kasīšanos, kas kavē labu nakts miegu un var negatīvi ietekmēt dzīves kvalitāti.<br />Eucerin AtopiControl pretniezes aerosola formula ir īpaši izveidota, lai nodrošinātu tūlītēju un ilgstošu niezes mazināšanu. Ir klīniski pierādīts, ka niezošas ādas simptomi samazinās 60 sekunžu laikā ar rezultātiem, kas saglabājas līdz sešām stundām[1].<br />Inovatīvais aerosols satur unikālu pretniezes sastāvdaļu kompleksu, kas novērš niezes sajūtu vairākos līmeņos (no ārējiem ādas slāņiem līdz nervu galiem), lai nekavējoties atdzesētu, remdētu un nomierinātu kairinātu ādu:</p> <ul style="text-align:justify;"><li>Mentoksipropanediols atvēsina ādu un darbojas maņu līmenī, lai mazinātu niezes sajūtu.</li> <li>SymSitive* remdē ādu, aptur jebkādu dedzināšanu un samazina apsārtumu.</li> <li>Polidokanols nomierina ādu, samazinot niezes signālus šūnu līmenī.</li> </ul><p style="text-align:justify;">Eucerin AtopiControl pretniezes aerosols irideāli piemērots lokalizētai ķermeņa niezei, ko izraisa atopiskais dermatīts, to var lietot gan uzliesmojumu laikā, gan periodos starp tiem. Tas ir ērts, dodoties ceļā, un to var lietot kopā ar Eucerin AtopiControl akūtas kopšanas krēmu un/vai jūsu parastajiem medikamentiem.<br />Šis dzesējošais aerosols bez smaržas ātri uzsūcas, nav taukains un lipīgs. Tas ir piemērots pieaugušajiem, bērniem no trīs gadu vecuma un efektīvs uz ādas, kas niez kserozes, psoriāzes un diabēta dēļ. <br />Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti labu efektivitāti un panesamību ādai. Piemērots lokalizētai niezei, atopiskajam dermatītam, psoriāzei, kserozei, diabēta slimniekiem un bērniem no trīs gadu vecuma.</p> <p style="text-align:justify;">[1] Beiersdorf AG, klīniskie dati, 2018. gada marts/aprīlis.</p> <ul><li style="text-align:justify;">Uzklājiet, cik bieži nepieciešams;</li> <li style="text-align:justify;">Uzsmidziniet ietekmētajās zonās no 15-20 cm attāluma;</li> <li style="text-align:justify;">Nesmidziniet tieši uz sejas;</li> <li style="text-align:justify;">Izvairieties no ieelpošanas un saskares ar acīm;</li> <li style="text-align:justify;">Nelietojiet uz brūcēm, iekaisušām vietām vai vaļējiem bojājumiem;</li> <li style="text-align:justify;">Optimāliem rezultātiem lietojiet kopā ar Eucerin AtopiControl produktu klāsta tīrīšanas un kopšanas līdzekļiem.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Krēmi, losjoni un eļļas