AA MY BEAUTY POWER ACNE Acne Night sejas krēms, 50 ml

LBIOTIKA˙
11.59 €
23.18 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-11-30
AA MY BEAUTY POWER ACNE ir novatorisks bioaktīvo molekulu pretaknes spēka sastāvs: niacinamīds, cinks un AHA skābes, kas sinhroni rūpējas par veselīgu jaunas ādas izskatu, koncentrējoties uz cīņu pret pinnēm un melnajiem punktiem.
Uzzināt vairāk

AA MY BEAUTY POWER ACNE kopšanas līdzekļi apvieno bioaktīvās molekulas – niacinamīdu, cinku un AHA skābes, kas vienlaikus rūpējas par jaunas ādas veselīgu izskatu un palīdz cīnīties ar pinnēm un melnajiem punktiņiem.

Kā darbojas atjaunojošais nomierinošaiss nakts krēms?
Atjauno, mitrina, novērš ādas nepilnības un krāsas izmaiņas, savelk poras, nomierina kairinājumus.

AA bioaktīvās molekulas:

  • NIACĪNAMĪDS (5%) – novērš ādas nepilnības un pūtīšu atstātos bojājumus, izgaismo krāsas izmaiņas, samazina paplašinātās poras, uzlabo ādas vispārējo izskatu un tekstūru.
  • KANEPJU SĒKLU EĻĻA (5%) –paātrina ādas atjaunošanās procesus un iznīcina melnos punktiņus pateicoties bakteriostatiskajām īpašībām.
  • AHA UN PHA SKĀBES – regulē epidermas keratinizācijas procesus un sebuma sekrēciju, izgaismo krāsas izmaiņas un mitrina, uzlabo ādas izskatu.

Dermatoloģiski pārbaudīts cilvēkiem ar alerģiskām ādas slimībām. Ar hipoalerģiskām smaržvielām. Nesatur krāsvielas.

product
01059710 AA MY BEAUTY POWER ACNE Acne Night sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f4/5c/799af2501a17ae31508e8deba8b5.png InStock 11.59 EUR