AA MY BEAUTY POWER Niacinamid 10 % serums, 15 ml

0 0 (0 atsauksmes)

AA MY BEAUTY POWER Niacinamid 10 % serums, 15 ml

LBIOTIKA˙
0 0 (0 atsauksmes)
5.87 €
9.79 €
39.13 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-01-30
AA MY BEAUTY POWER ir novatorisks augu ekstraktu un bioaktīvo molekulu dabīgā antioksidanta spēka apvienojums: niacinamīds un peptīdi, kas sinhroni rūpējas par jūsu ādas veselību un skaistumu.
Uzzināt vairāk

AA MY BEAUTY POWER ir inovatīva antioksidantu augu ekstraktu un bioaktīvo molekulu – niacinamīda un peptīdu sintēze. Šāda kombinācija piešķir jūsu ādai veselību un skaistumu un palīdz novērst pirmās novecošanās pazīmes.
Izlīdzinošais serums visu savu iedarbību virza uz ādas nepilnību un pirmo krunciņu likvidēšanu, kā arī stimulē ādas iekšējo enerģiju.

MŪSU SKAISTUMA MOLEKULAS:

  • NIACINAMĪDS 10% - B3 vitamīns uzlabo ādas tvirtumu un elastību, novērš nepilnības un pūtīšu bojājumus, saglabā ūdeni epidermā, izgaismo ādas krāsas izmaiņas un piemīt pretgrumbu īpašības.
  • ARGIRELĪNS – neiropeptīds, kas atslābina ādas mikromuskuļus un izlīdzina mīmikas grumbas.
  • AVEŅU SĒKLU EĻĻA – piešķir ādai elastību un atjauno epidermas mikrobojājumus.
  • RESVERATROLS – stimulē kolagēna aktivitāti, stiprina un tonizē ādu.

product
01059716 AA MY BEAUTY POWER Niacinamid 10 % serums, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/41/9a/d60aff5d3e9ae69414c23367d70a.png InStock 5.87 EUR 9.79 <p>AA MY BEAUTY POWER ir inovatīva antioksidantu augu ekstraktu un bioaktīvo molekulu – niacinamīda un peptīdu sintēze. Šāda kombinācija piešķir jūsu ādai veselību un skaistumu un palīdz novērst pirmās novecošanās pazīmes.<br />Izlīdzinošais serums visu savu iedarbību virza uz ādas nepilnību un pirmo krunciņu likvidēšanu, kā arī stimulē ādas iekšējo enerģiju.</p> <p><strong>MŪSU SKAISTUMA MOLEKULAS:</strong></p> <ul><li>NIACINAMĪDS 10% - B3 vitamīns uzlabo ādas tvirtumu un elastību, novērš nepilnības un pūtīšu bojājumus, saglabā ūdeni epidermā, izgaismo ādas krāsas izmaiņas un piemīt pretgrumbu īpašības.</li> <li>ARGIRELĪNS – neiropeptīds, kas atslābina ādas mikromuskuļus un izlīdzina mīmikas grumbas.</li> <li>AVEŅU SĒKLU EĻĻA – piešķir ādai elastību un atjauno epidermas mikrobojājumus.</li> <li>RESVERATROLS – stimulē kolagēna aktivitāti, stiprina un tonizē ādu.<br /><br /></li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Serumi