ADAM & EVA Sensation želeja-lubrikants, 15 ml
0 0 (0 atsauksmes)

ADAM & EVA Sensation želeja-lubrikants, 15 ml

EKUBERG PHARMA
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2027-05-30
ADAM&EVA SENSATION + gels - lubrikants uz ūdens bāzes, kas paredzēts intīmās zonas aizsardzībai, mitrināšanai un intensīvākai sajūtu stimulēšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ADAM&EVA SENSATION + gels - lubrikants uz ūdens bāzes, kas paredzēts intīmās zonas aizsardzībai, mitrināšanai un intensīvākai sajūtu stimulēšanai. Pateicoties hialuronskābes un kaņepju sēklu eļļas klātbūtnei, kas bagāta ar omega-3 un omega-6, gels novērš vulvovaginālo sausumu un tā radīto diskomfortu, ko izraisa dispareūnija, kā arī pastiprina sajūtas dzimumakta laikā. Gelam ir uzmundrinoša smarža, tas viegli un patīkami uzklājas un neatstāj traipus uz apakšveļas. Lietošanas norādijumi: uzspiediet uz dozatora un uzklājiet nepieciešamo gela daudzumu intīmajā zonā. Atkārtojiet, ja nepieciešams.     

product
1077286 ADAM & EVA Sensation želeja-lubrikants, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/22/25/29a9c43118381ae9d74c190b365d.png OutOfStock 15.51 EUR 15.51 <p style="text-align:justify;">ADAM&amp;EVA SENSATION + gels - lubrikants uz ūdens bāzes, kas paredzēts intīmās zonas aizsardzībai, mitrināšanai un intensīvākai sajūtu stimulēšanai. Pateicoties hialuronskābes un kaņepju sēklu eļļas klātbūtnei, kas bagāta ar omega-3 un omega-6, gels novērš vulvovaginālo sausumu un tā radīto diskomfortu, ko izraisa dispareūnija, kā arī pastiprina sajūtas dzimumakta laikā. Gelam ir uzmundrinoša smarža, tas viegli un patīkami uzklājas un neatstāj traipus uz apakšveļas. Lietošanas norādijumi: uzspiediet uz dozatora un uzklājiet nepieciešamo gela daudzumu intīmajā zonā. Atkārtojiet, ja nepieciešams.     </p> Menessaptieka/Visas preces/Higiēnas preces/Kontracepcija/Lubrikanti