CHICCO Comfort (zils) 6-12 m māneklītis, 1 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

CHICCO Comfort (zils) 6-12 m māneklītis, 1 gab.

ARTSANA-CHICCO
0 0 (0 atsauksmes)
6.17 €
CHICCO Fizioloģiskās formas māneklis Comfort.
Uzzināt vairāk

Jaunais māneklītis Chicco Physio Comfort ar mīksta lateksa ortodontisko knupīti. Palīdz pareizi attīstīties mazuļa mutes un mēles darbībām un apmierina dabisko sūkšanas instinktu.

Šīs mazās rievas uz knupīša galviņas kalpo par atskaites punktu pareizam mēles novietojumam un palīdz mēles galam pareizi kustēties augšup sūkšanas vai rīšanas laikā. Īpaši plānais knupīša šaurās daļas profils palīdz mazulim pareizi aizvērt muti; augšdaļa ir izliekta, lai pielāgotos mēles dabiskajam stāvoklim un pareizam spiedienam uz aukslēju malām. Mēles iedobe pareizi sadala mēles spiedienu uz visām aukslējām, palīdzot tām pareizi attīstīties. Knupīša šaurajā galā novietotais zobu gredzens sniedz atvieglojumu mazuļa smaganām delikātajā posmā, kad bērnam šķiļas piena zobi (tikai izstrādājumiem, kas paredzēti mazuļiem no četru mēnešu vecuma).

product
1039086 CHICCO Comfort (zils) 6-12 m māneklītis, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/49/ab/ff4b7fca269caafb085ea7444160.png InStock 6.17 EUR 6.17 <p>Jaunais māneklītis <strong>Chicco Physio Comfort</strong> ar mīksta lateksa ortodontisko knupīti. Palīdz pareizi attīstīties mazuļa mutes un mēles darbībām un apmierina dabisko sūkšanas instinktu.<br /><br />Šīs mazās rievas uz knupīša galviņas kalpo par atskaites punktu pareizam mēles novietojumam un palīdz mēles galam pareizi kustēties augšup sūkšanas vai rīšanas laikā. Īpaši plānais knupīša šaurās daļas profils palīdz mazulim pareizi aizvērt muti; augšdaļa ir izliekta, lai pielāgotos mēles dabiskajam stāvoklim un pareizam spiedienam uz aukslēju malām. Mēles iedobe pareizi sadala mēles spiedienu uz visām aukslējām, palīdzot tām pareizi attīstīties. Knupīša šaurajā galā novietotais zobu gredzens sniedz atvieglojumu mazuļa smaganām delikātajā posmā, kad bērnam šķiļas piena zobi (tikai izstrādājumiem, kas paredzēti mazuļiem no četru mēnešu vecuma).</p> Menessaptieka/Visas preces/Māmiņām un bērniem/Preces bērnam/Māneklīši