DERMALOGICA Powerbright Overnight sejas krēms, 50 ml

0 0 (0 atsauksmes)

DERMALOGICA Powerbright Overnight sejas krēms, 50 ml

DERMALOGICA LLC
0 0 (0 atsauksmes)
71.24 €
94.99 €
142.48 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Fade Dark Spots While You Sleep: barojošs nakts krēms, kas optimizē ādas mitruma atjaunošanos un palīdz samazināt pigmentāciajs plankumus, izlīdzinot ādas toni.
Uzzināt vairāk

Fade Dark Spots While You Sleep: barojošs nakts krēms, kas optimizē ādas mitruma atjaunošanos un palīdz samazināt pigmentāciajs plankumus, izlīdzinot ādas toni. Niacinamīds un Heksilresorcinols kopā ar C vitamīnu palīdz izbalināt pigmentācijas plankumus. Ķirbju enzīms kopj un izlīdzina ādas tekstūru. Antioksidantiem bagātās dzērveņu un aveņu sēklu eļļas palīdz aizsargāt pret piesārņojuma radīto brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi un piegādā neaizstājamās taukskābes, kas mitrina, palīdzētu samazināt smalko līniju izskatu. Lakricas ekstrakts palīdz nomierināt ādu.

product
1195915 DERMALOGICA Powerbright Overnight sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6a/c1/49e04ab75e811c4bafbfc14da9a0.png InStock 71.24 EUR 94.99 <p>Fade Dark Spots While You Sleep: barojošs nakts krēms, kas optimizē ādas mitruma atjaunošanos un palīdz samazināt pigmentāciajs plankumus, izlīdzinot ādas toni. Niacinamīds un Heksilresorcinols kopā ar C vitamīnu palīdz izbalināt pigmentācijas plankumus. Ķirbju enzīms kopj un izlīdzina ādas tekstūru. Antioksidantiem bagātās dzērveņu un aveņu sēklu eļļas palīdz aizsargāt pret piesārņojuma radīto brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi un piegādā neaizstājamās taukskābes, kas mitrina, palīdzētu samazināt smalko līniju izskatu. Lakricas ekstrakts palīdz nomierināt ādu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi