LAUMA MEDICAL S/M elastīgais pārsējs pēdas locītavai, 1 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

LAUMA MEDICAL S/M elastīgais pārsējs pēdas locītavai, 1 gab.

LAUMA
0 0 (0 atsauksmes)
6.15 €
8.79 €
Derīguma termiņš: 2028-10-30
Elastīgais pārsējs paredzēts stabilitātes un komforta nodrošināšanai pēdas locītavā.
Uzzināt vairāk

Elastīgais pārsējs paredzēts stabilitātes un komforta nodrošināšanai pēdas locītavā. Pārsējs izmantojams, lai atslogotu bojāto locītavu un mazinātu sāpes dažādu iekaisumu gadījumos (reimatisms, artrīts), kā arī pēc sasitumiem vai sastiepumiem.

Pārsēju izmanto arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no pēdas locītavas traumas pie palielinātas slodzes. Dabīgais pārsēja sastāvs un tā īpašā struktūra nodrošina ādas elpošanu un komforta sajūtu pat pie ilgstošas nēsāšanas.

Lauma Medical ir viens no lielākajiem medicīnas izstrādājumu ražotājiem Baltijas valstīs. To sortimentā ir augstas kvalitātes austās elastīgās saites ar augstu stiepjamības pakāpi, elastīgās jostas, locītavu pārsēji, kompresijas izstrādājumi, kā arī izstrādājumi sievietēm pirms un pēcdzemdību periodā. Izstrādājumu ražošanā izmanto tikai sertificētus un kvalitatīvus materiālus, galvenokārt dabīgo kokvilnu un vilnu.

product
1161734 LAUMA MEDICAL S/M elastīgais pārsējs pēdas locītavai, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e0/5e/99894a6776bea785e0793057c9d3.png InStock 6.15 EUR 8.79 <p style="text-align:justify;">Elastīgais pārsējs paredzēts stabilitātes un komforta nodrošināšanai pēdas locītavā. Pārsējs izmantojams, lai atslogotu bojāto locītavu un mazinātu sāpes dažādu iekaisumu gadījumos (reimatisms, artrīts), kā arī pēc sasitumiem vai sastiepumiem.</p> <p style="text-align:justify;">Pārsēju izmanto arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no pēdas locītavas traumas pie palielinātas slodzes. Dabīgais pārsēja sastāvs un tā īpašā struktūra nodrošina ādas elpošanu un komforta sajūtu pat pie ilgstošas nēsāšanas.<br /><br />Lauma Medical ir viens no lielākajiem medicīnas izstrādājumu ražotājiem Baltijas valstīs. To sortimentā ir augstas kvalitātes austās elastīgās saites ar augstu stiepjamības pakāpi, elastīgās jostas, locītavu pārsēji, kompresijas izstrādājumi, kā arī izstrādājumi sievietēm pirms un pēcdzemdību periodā. Izstrādājumu ražošanā izmanto tikai sertificētus un kvalitatīvus materiālus, galvenokārt dabīgo kokvilnu un vilnu.</p> <p style="text-align:justify;"><img src="/upload/content/104-izmeri-aptiekam-sutie-ar-skicem.jpg" alt="" width="864" height="334" /></p> Menessaptieka/Visas preces/Medicīnas preces/Pirmā palīdzība/Elastīgās saites, jostas, teipi