LIERAC Premium La Cure Ar Pretnovecošanās Iedarbību Visiem Sejas Ādas Tipiem koncentrāts, 30 ml

0 0 (0 atsauksmes)

LIERAC Premium La Cure Ar Pretnovecošanās Iedarbību Visiem Sejas Ādas Tipiem koncentrāts, 30 ml

LIERAC
0 0 (0 atsauksmes)
100.09 €
142.99 €
333.63 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Pateicoties LIERAC PREMIUM sērijai sākas jauns laikmets cīņā pret ādas novecošanos.
Uzzināt vairāk

LIERAC PREMIUM visaptverošs dziedniecisks pretnovecošanās līdzeklis.
Ietverot ieguvumus no jaunākajiem atklājumiem atjaunojošajā medicīnā, universālais dziednieciskais pretnovecošanās līdzeklis “La Cure Anti-Âge Absolu” iedarbojas pret paātrinātu ādas novecošanos un maskē visas tās pazīmes – grumbas, ādas atslābumu un blīvuma zudumu, pigmentācijas plankumus, nevienmērīgu ādas tekstūru.
Sastāva pamatā ir divas novatoriskas un ļoti efektīvas aktīvās sastāvdaļas.
FOXO – patentētais heksapeptīds FX* – bioloģiski atveido ādas dabisko proteīnu, kas pasargā cilmes šūnas un veicina ādas atjaunošanos. GDF-11 tehnoloģija veicina šūnu atjaunošanos.
Īpaši iedarbīgais un vērtīgais sastāvs izstrādāts sadarbībā ar Hārvarda Universitāti: tūkstošiem mikrokapsulu suspensijā apvieno ūdens svaigumu, eļļas nomierinošās īpašības un aromātu ar elegantām jasmīna, īrisa un muskusa notīm.

*Patents reģistrēts Francijā.

product
123371 LIERAC Premium La Cure Ar Pretnovecošanās Iedarbību Visiem Sejas Ādas Tipiem koncentrāts, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a5/08/f5468c582c1f312f6ec90dfdc0cc.png InStock 100.09 EUR 142.99 <p>LIERAC PREMIUM visaptverošs dziedniecisks pretnovecošanās līdzeklis.<br />Ietverot ieguvumus no jaunākajiem atklājumiem atjaunojošajā medicīnā, universālais dziednieciskais pretnovecošanās līdzeklis “La Cure Anti-Âge Absolu” iedarbojas pret paātrinātu ādas novecošanos un maskē visas tās pazīmes – grumbas, ādas atslābumu un blīvuma zudumu, pigmentācijas plankumus, nevienmērīgu ādas tekstūru.<br />Sastāva pamatā ir divas novatoriskas un ļoti efektīvas aktīvās sastāvdaļas.<br />FOXO – patentētais heksapeptīds FX* – bioloģiski atveido ādas dabisko proteīnu, kas pasargā cilmes šūnas un veicina ādas atjaunošanos. GDF-11 tehnoloģija veicina šūnu atjaunošanos.<br />Īpaši iedarbīgais un vērtīgais sastāvs izstrādāts sadarbībā ar Hārvarda Universitāti: tūkstošiem mikrokapsulu suspensijā apvieno ūdens svaigumu, eļļas nomierinošās īpašības un aromātu ar elegantām jasmīna, īrisa un muskusa notīm.</p> <p>*Patents reģistrēts Francijā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Serumi