LIERAC Premium Soyeuse Ar Pretnovecošanās Iedarbību Normālai Un Kombinētai Sejas Ādai sejas krēms, 50 ml
5.0 5 (2 atsauksmes)

LIERAC Premium Soyeuse Ar Pretnovecošanās Iedarbību Normālai Un Kombinētai Sejas Ādai sejas krēms, 50 ml

LIERAC
5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-09-30
LIERAC PREMIUM zīdainais krēms.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

LIERAC PREMIUM zīdainais krēms.
Jaukta tipa vai taukainai ādai paredzēts zīdains pretnovecošanās krēms, kas maskē visas ādas novecošanās pazīmes – dziļas grumbas, ādas tvirtuma zudumu, ādas atslābumu, sejas ādas nevienmērību, pigmentācijas plankumus, izteiktas poras, pārmaiņas ādas struktūrā.
Izsmalcinātais krēms, kas radīts, iedvesmojoties no atjaunojošās medicīnas, satur 8,5 % patentētā “Premium Cellular” kompleksa un 5 % hialuronskābes, lai dienu pēc dienas novērstu visas ādas novecošanās pazīmes.
Krēms, kas satur 10 % mitrinoša un matējoša koncentrāta ar augu glicerīnu, viegliem emulgatoriem un augu mikropulveri no bambusa lapām, saplūst ar ādu, nodrošinot tai dabisku matējumu.

product
123373 LIERAC Premium Soyeuse Ar Pretnovecošanās Iedarbību Normālai Un Kombinētai Sejas Ādai sejas krēms, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/lierac-premium-soyeuse-ar-pretnovecosanas-iedarbibu-normalai-un-kombinetai-sejas-adai-sejas-krems-50-ml-123373 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/59/d2/ed1d0e012546140aa420570e39cc.png OutOfStock 71.5 EUR LIERAC 142.99 <p>LIERAC PREMIUM zīdainais krēms. <br />Jaukta tipa vai taukainai ādai paredzēts zīdains pretnovecošanās krēms, kas maskē visas ādas novecošanās pazīmes – dziļas grumbas, ādas tvirtuma zudumu, ādas atslābumu, sejas ādas nevienmērību, pigmentācijas plankumus, izteiktas poras, pārmaiņas ādas struktūrā. <br />Izsmalcinātais krēms, kas radīts, iedvesmojoties no atjaunojošās medicīnas, satur 8,5 % patentētā “Premium Cellular” kompleksa un 5 % hialuronskābes, lai dienu pēc dienas novērstu visas ādas novecošanās pazīmes.<br />Krēms, kas satur 10 % mitrinoša un matējoša koncentrāta ar augu glicerīnu, viegliem emulgatoriem un augu mikropulveri no bambusa lapām, saplūst ar ādu, nodrošinot tai dabisku matējumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 50 Vīriešiem