OCLEAN Standard Brush Head B02 Black elektriskās zobu birstes uzgaļi, 2 gab.
5.0 5 (1 atsauksme)

OCLEAN Standard Brush Head B02 Black elektriskās zobu birstes uzgaļi, 2 gab.

OCLEAN
5.0 5 (1 atsauksme)
Elektriskās zobu birstes uzgaļi melnā krāsā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Oclean ir uzņēmums, kas koncentrējas uz drošu profilaktisku medicīnisko ierīču ražošanu, kas savienotas ar IoT (interneta tehnoloģija), un ir pirmās viedās skaņas elektriskās zobu birstes ražotājs.

Mutes higiēna ir veselīgu zobu un skaista smaida atslēga. Manuālās zobu birstes nespēj efektīvi noņemt pārtikas atliekas un aplikumu. Zobārsti iesaka mainīt birstes galvu ik pēc 3 mēnešiem.

Oclean P2S5 B02 standarta tīrīšanas birstes galviņu komplekts ir saderīgs ar Oclean elektriskajām zobu birstēm.

product
1039054 OCLEAN Standard Brush Head B02 Black elektriskās zobu birstes uzgaļi, 2 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/77/48/8b4c3c6b5f69b8732a5a5ccdf05f.png InStock 15.44 EUR 15.44 <p>Oclean ir uzņēmums, kas koncentrējas uz drošu profilaktisku medicīnisko ierīču ražošanu, kas savienotas ar IoT (interneta tehnoloģija), un ir pirmās viedās skaņas elektriskās zobu birstes ražotājs.</p> <p>Mutes higiēna ir veselīgu zobu un skaista smaida atslēga. Manuālās zobu birstes nespēj efektīvi noņemt pārtikas atliekas un aplikumu. Zobārsti iesaka mainīt birstes galvu ik pēc 3 mēnešiem.</p> <p>Oclean P2S5 B02 standarta tīrīšanas birstes galviņu komplekts ir saderīgs ar Oclean elektriskajām zobu birstēm.</p> Menessaptieka/Visas preces/Mutes dobuma higiēna/Elektriskās zobu birstes