OROMED Oral-Baby Neb zils inhalators, 1 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

OROMED Oral-Baby Neb zils inhalators, 1 gab.

OROMED SZYMANEK SP. K.
0 0 (0 atsauksmes)
Produkts rada gaisa plūsmu, kas, nokļūstot smidzinātājā, tur esošo zāļu šķīdumu pārvērš aerosola miglā, kas viegli nonāk dziļākajos elpceļos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ierīce ir paredzēta lietošanai bronhiālās astmas, hroniskas obstruktīvas plaušu slimības, faringīta un laringīta, hroniska rinīta un citu elpceļu slimību ārstēšanai, kuru gadījumā zāles jāievada aerosola veidā.
Inhalatoru var izmantot, lai ieelpotu fizioloģisko šķīdumu un populārākos inhalējamos medikamentus.

ORO-NEB BABY PINK inhalators ir kompakts, tāpēc to ir viegli uzglabāt un tas ir ideāli piemērots lietošanai mājās. Ziloņa forma padara elpošanas laiku patīkamu pašiem mazākajiem pacientiem, un tā darbības skaņas ir patīkamas. Īpašais smidzinātāja dizains novērš zāļu izšļakstīšanos, kas ievērojami atvieglo ieelpošanu ļoti kustīgiem bērniem un gulošiem cilvēkiem.

product
1164240 OROMED Oral-Baby Neb zils inhalators, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/0e/01/5a6157f62877e44d99d90399023d.png InStock 39.19 EUR 55.99 <p>Ierīce ir paredzēta lietošanai bronhiālās astmas, hroniskas obstruktīvas plaušu slimības, faringīta un laringīta, hroniska rinīta un citu elpceļu slimību ārstēšanai, kuru gadījumā zāles jāievada aerosola veidā.<br />Inhalatoru var izmantot, lai ieelpotu fizioloģisko šķīdumu un populārākos inhalējamos medikamentus.</p> <p>ORO-NEB BABY PINK inhalators ir kompakts, tāpēc to ir viegli uzglabāt un tas ir ideāli piemērots lietošanai mājās. Ziloņa forma padara elpošanas laiku patīkamu pašiem mazākajiem pacientiem, un tā darbības skaņas ir patīkamas. Īpašais smidzinātāja dizains novērš zāļu izšļakstīšanos, kas ievērojami atvieglo ieelpošanu ļoti kustīgiem bērniem un gulošiem cilvēkiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Medicīnas preces/Medicīniskās ierīces/Krājtelpas un inhalatori