TRICOLLAGEN FenoQ Peptide 25 ml pudelīte, 14 gab.

TRICOLLAGEN FenoQ Peptide 25 ml pudelīte, 14 gab.

FENOQ
Derīguma termiņš: 2025-08-01
TriCollagen Peptide – ekspress pretnovecošanās kurss.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

TriCollagen Peptide – ekspress pretnovecošanās kurss.

  • C vitamīns palīdz dabīgā kolagēna veidošanā, kas nepieciešams, lai uzturētu veselus kaulus, skrimšļus un ādu.
  • Biotīnam ir svarīga loma normāla matu un ādas stāvokļa uzturēšanā.
  • Varš palīdz saglabāt nepieciešamo matu un ādas pigmentāciju. Savienojumā ar C vitamīnu tas arī aizsargā šūnas no oksidēšanās.

TriCollagen Peptide priekšrocības

  • Trikolagēna peptīds palīdz uzturēt veselīgu ādu un matus.
  • Askorbīnskābe palīdz atbalstīt normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams veseliem kauliem, skrimšļiem un ādai.
  • Bioloģiski aktīvās vielas aizsargā šūnas no oksidatīviem bojājumiem, tādējādi palēninot novecošanās procesus un nodrošina labāku kolagēna veidošanos.
Papildu informācija par produktu
product
123238 TRICOLLAGEN FenoQ Peptide 25 ml pudelīte, 14 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/tricollagen-fenoq-peptide-25-ml-pudelite-14-gab-123238 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c3/be/21684541711f4a0918e792cfc758.png OutOfStock 47.99 EUR TRICOLLAGEN 79.99 <p>TriCollagen Peptide – ekspress pretnovecošanās kurss.</p> <ul><li>C vitamīns palīdz dabīgā kolagēna veidošanā, kas nepieciešams, lai uzturētu veselus kaulus, skrimšļus un ādu.</li> <li>Biotīnam ir svarīga loma normāla matu un ādas stāvokļa uzturēšanā.</li> <li>Varš palīdz saglabāt nepieciešamo matu un ādas pigmentāciju. Savienojumā ar C vitamīnu tas arī aizsargā šūnas no oksidēšanās.</li> </ul><p>TriCollagen Peptide priekšrocības</p> <ul><li>Trikolagēna peptīds palīdz uzturēt veselīgu ādu un matus.</li> <li>Askorbīnskābe palīdz atbalstīt normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams veseliem kauliem, skrimšļiem un ādai.</li> <li>Bioloģiski aktīvās vielas aizsargā šūnas no oksidatīviem bojājumiem, tādējādi palēninot novecošanās procesus un nodrošina labāku kolagēna veidošanos.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi 40 Vīriešiem