AGETIS Vitamin C Liquid paciņas, 20 gab.

AGETIS Vitamin C Liquid paciņas, 20 gab.

AGETIS SUPPLEMENTS
Kopā
9.09 €
Derīguma termiņš: 2025-01-31
Agetis mango apelsīna garšas C vitamīna maisiņi nodrošina 500 mg C vitamīna.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Agetis mango apelsīna garšas C vitamīna maisiņi nodrošina 500 mg C vitamīna. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Ir zināms arī, ka tas veicina normālu nervu sistēmas psiholoģisko darbību, kā arī mazina nogurumu un nespēku.

Turklāt C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos un normālu kaulu, zobu un ādas darbību. Ieteicams cilvēkiem, kuri bieži slimo ar saaukstēšanos, sportistiem un smēķētājiem.

Papildu informācija par produktu
product
1145831 AGETIS Vitamin C Liquid paciņas, 20 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c3/b8/27b6c99c0e0f05d250bd0187bdbf.png InStock 9.09 EUR 12.99 <p>Agetis mango apelsīna garšas C vitamīna maisiņi nodrošina 500 mg C vitamīna. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Ir zināms arī, ka tas veicina normālu nervu sistēmas psiholoģisko darbību, kā arī mazina nogurumu un nespēku.</p> <p>Turklāt C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos un normālu kaulu, zobu un ādas darbību. Ieteicams cilvēkiem, kuri bieži slimo ar saaukstēšanos, sportistiem un smēķētājiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/C vitamīns