ANNEMARIE BORLIND Energynature atvēsinošs sejas gels, 150 ml
0 0 (0 atsauksmes)

ANNEMARIE BORLIND Energynature atvēsinošs sejas gels, 150 ml

ANNEMARIE BORLIND
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-11-30
Stiprinošs. Enerģizējošs. Atvēsinošs.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Stiprinošs. Enerģizējošs. Atvēsinošs.
Šis atvēsinošais un stiprinošais vegāniskais sejas gels dziļi mitrina ādu un optimāli to sagatavo tālākai kopšanai ar dienas vai nakts krēmu. Stiprinošās un stimulējošās sastāvdaļas sniedz spēcīgu atsvaidzinošu iedarbību.

Aizsargā pret pāragru ādas novecošanu. Neatkarīgu testēšanas institūtu zinātniski apstiprināta efektivitāte un saderība ar ādu*. Nesatur minerāleļļu atvasinātus produktus. Vegānisks.

product
1144011 ANNEMARIE BORLIND Energynature atvēsinošs sejas gels, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d0/47/0f97ea96fe92ffbe15cb69aee141.png InStock 17.81 EUR 29.69 <p>Stiprinošs. Enerģizējošs. Atvēsinošs.<br />Šis atvēsinošais un stiprinošais vegāniskais sejas gels dziļi mitrina ādu un optimāli to sagatavo tālākai kopšanai ar dienas vai nakts krēmu. Stiprinošās un stimulējošās sastāvdaļas sniedz spēcīgu atsvaidzinošu iedarbību.<br /><br />Aizsargā pret pāragru ādas novecošanu. Neatkarīgu testēšanas institūtu zinātniski apstiprināta efektivitāte un saderība ar ādu*. Nesatur minerāleļļu atvasinātus produktus. Vegānisks.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi