ARHROBALANS Plus tabletes, 120 gab.

ARHROBALANS Plus tabletes, 120 gab.

VITABALANS OY
Kopā
17.99 €
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Glikozamīna sulfātu – hondroitīna sulfātu – MSM saturošas tabletes locītavu veselībai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Fiziskas aktivitātes ar mērenu slodzi locītavām ir ļoti noderīgas. Fiziskas aktivitātes uzlabo muskuļu funkcionalitāti ap locītavām, palielina locītavu kustīgumu, kā arī veicina locītavu skrimšļa veselību. Par vislabākajām fiziskajām aktivitātēm locītavām tiek uzskatītas pastaiga, riteņbraukšana, nodarbības ūdenī, peldēšana un slēpošana. Ieteicams ar fiziskajām aktivitātēm nodarboties 3-5 reizes nedēļā pa 30 minūtēm.

Locītavu skrimslim piemīt absorbējošs efekts, tas samazina kaulu berzi vienam pret otru. Skrimšļa struktūra sastāv no kalogēna, proteoglikāniem un hialuronskābes. Skrimšļa šūnas veido jaunus skrimšļa proteīnus un locītavu ieeļļojošo sinoviālo šķidrumu no glikozamīna un hondroitīna sulfāta, kas ir dabiskas cilvēka organismā sastopamas vielas. Arī sērs ir nepieciešams proteoglikānu struktūras izveidē.

Arthrobalans Plus satur glikozamīnu, hondroitīna sulfātu un organisko sēru MSM.

C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai.

Papildu informācija par produktu
product
10118019 ARHROBALANS Plus tabletes, 120 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a9/5c/df591f391ae7c463d127995e7019.png InStock 17.99 EUR 29.99 <p>Fiziskas aktivitātes ar mērenu slodzi locītavām ir ļoti noderīgas. Fiziskas aktivitātes uzlabo muskuļu funkcionalitāti ap locītavām, palielina locītavu kustīgumu, kā arī veicina locītavu skrimšļa veselību. Par vislabākajām fiziskajām aktivitātēm locītavām tiek uzskatītas pastaiga, riteņbraukšana, nodarbības ūdenī, peldēšana un slēpošana. Ieteicams ar fiziskajām aktivitātēm nodarboties 3-5 reizes nedēļā pa 30 minūtēm.</p> <p>Locītavu skrimslim piemīt absorbējošs efekts, tas samazina kaulu berzi vienam pret otru. Skrimšļa struktūra sastāv no kalogēna, proteoglikāniem un hialuronskābes. Skrimšļa šūnas veido jaunus skrimšļa proteīnus un locītavu ieeļļojošo sinoviālo šķidrumu no glikozamīna un hondroitīna sulfāta, kas ir dabiskas cilvēka organismā sastopamas vielas. Arī sērs ir nepieciešams proteoglikānu struktūras izveidē.</p> <p>Arthrobalans Plus satur glikozamīnu, hondroitīna sulfātu un organisko sēru MSM.</p> <p>C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Ķermenis, locītavas, kauli