COSNATURE Apiņu skūšanas želeja, 200 ml
0 0 (0 atsauksmes)

COSNATURE Apiņu skūšanas želeja, 200 ml

COSNATURE NATURKOSMETIK
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
4.19 €
Derīguma termiņš: 2027-05-30
Maiga tīrīšana un rūpīga skūšanās.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

cosnature® MEN CLEANING HOP SHAVING GEL intensīvi attīra un ir piemērots rūpīgai un gludai mitrajai skūšanai. Formula ar organiskiem apiņiem, melnajiem pipariem un zaļo tēju piešķir ādai svaiguma sajūtu. Piemērots ikdienas lietošanai.

Apiņi, kas iegūti no kontrolētas bioloģiskās saimniecības. Apiņi ir pazīstami kā alus sastāvdaļa, bet apiņos ir daudz tanīnu un bioflavonoīdu, kuriem esot stiprinošas īpašības. Tāpēc apiņi tiek uzskatīti par ideālu aktīvo sastāvdaļu ādas nostiprināšanai un ideāli piemēroti prasīgas ādas kopšanai. Turklāt apiņi ir pazīstami ar savām nomierinošajām, nostiprinošajām īpašībām un tiek izmantoti ādas tekstūras uzlabošanai.

product
1143324 COSNATURE Apiņu skūšanas želeja, 200 ml https://e-menessaptieka.lv/p/cosnature-apinu-skusanas-zeleja-200-ml-1143324 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3f/47/fe7575a4d60c0e0c1c02132a5914.png InStock 4.19 EUR COSNATURE 5.59 <p>cosnature® MEN CLEANING HOP SHAVING GEL intensīvi attīra un ir piemērots rūpīgai un gludai mitrajai skūšanai. Formula ar organiskiem apiņiem, melnajiem pipariem un zaļo tēju piešķir ādai svaiguma sajūtu. Piemērots ikdienas lietošanai.</p> <p>Apiņi, kas iegūti no kontrolētas bioloģiskās saimniecības. Apiņi ir pazīstami kā alus sastāvdaļa, bet apiņos ir daudz tanīnu un bioflavonoīdu, kuriem esot stiprinošas īpašības. Tāpēc apiņi tiek uzskatīti par ideālu aktīvo sastāvdaļu ādas nostiprināšanai un ideāli piemēroti prasīgas ādas kopšanai. Turklāt apiņi ir pazīstami ar savām nomierinošajām, nostiprinošajām īpašībām un tiek izmantoti ādas tekstūras uzlabošanai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 25 Vīriešiem