DERMALOGICA Clearing Skin attīrošs līdzeklis, 250 ml
0 0 (0 atsauksmes)

DERMALOGICA Clearing Skin attīrošs līdzeklis, 250 ml

DERMALOGICA LLC
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
58.99 €
Derīguma termiņš: 2025-07-30
Putojošs attīrīšanas līdzeklis palīdz notīrīt ādu un samazina ādas novecošanos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Putojošs attīrīšanas līdzeklis palīdz notīrīt ādu un samazina ādas novecošanos. Salicilskābe, beta hidroksiskābe, stimulē dabisko lobīšanos, lai palīdzētu notīrīt aizsērējušos folikulus un noņemot blāvumu, kas veicina redzamu ādas novecošanos. Mentols un kampars atvēsina ādu. Satur balzama piparmētru, eikalipta un tējas koka ekstraktus. Āda kļūst tīra un sagatavota, lai optimāli absorbētu Active Clearing produktu sastāvdaļas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis produkts satur ļoti aktīvas sastāvdaļas, mēs vienmēr iesakām iegādāties šo produktu pēc mūsu profesionāla kosmētiķa ieteikumiem.

Kontrindikācijas: ja āda ikdienā jūt jutīgumu vai dehidratāciju, samazināt lietošanu līdz 2-3 reizēm nedēļā. Pārtraukt lietošanu, ja rodas kairinājums.

product
1195905 DERMALOGICA Clearing Skin attīrošs līdzeklis, 250 ml https://e-menessaptieka.lv/p/dermalogica-clearing-skin-attiross-lidzeklis-250-ml-1195905 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/9a/bd/ed1cb1b64da4575101cf5959fbe4.png InStock 58.99 EUR DERMALOGICA 58.99 <p>Putojošs attīrīšanas līdzeklis palīdz notīrīt ādu un samazina ādas novecošanos. Salicilskābe, beta hidroksiskābe, stimulē dabisko lobīšanos, lai palīdzētu notīrīt aizsērējušos folikulus un noņemot blāvumu, kas veicina redzamu ādas novecošanos. Mentols un kampars atvēsina ādu. Satur balzama piparmētru, eikalipta un tējas koka ekstraktus. Āda kļūst tīra un sagatavota, lai optimāli absorbētu Active Clearing produktu sastāvdaļas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis produkts satur ļoti aktīvas sastāvdaļas, mēs vienmēr iesakām iegādāties šo produktu pēc mūsu profesionāla kosmētiķa ieteikumiem.</p> <p><strong>Kontrindikācijas</strong>: ja āda ikdienā jūt jutīgumu vai dehidratāciju, samazināt lietošanu līdz 2-3 reizēm nedēļā. Pārtraukt lietošanu, ja rodas kairinājums.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 0 Vīriešiem