DERMALOGICA Powerbright Dark Spot serums, 30 ml
0 0 (0 atsauksmes)

DERMALOGICA Powerbright Dark Spot serums, 30 ml

DERMALOGICA LLC
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Atbrīvojieties no pigmentācijas plankumiem jau dažu dienu laikā: uzlabotais serums sāk ātri samazināt nevienmērīgu pigmentāciju un laika gaitā saglabā vienmērīgu ādas toni.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Atbrīvojieties no pigmentācijas plankumiem jau dažu dienu laikā: uzlabotais serums sāk ātri samazināt nevienmērīgu pigmentāciju un laika gaitā saglabā vienmērīgu ādas toni.

Galvenās priekšrocības.

Dažu dienu laikā izbalina tumšos plankumus. Palīdz novērst pigmentācijas plankumus nākotnē. Izgaismo un uzlabo ādas dabisko mirdzumu.

Galvenās sastāvdaļas.

Gaismas izkliedēšanas tehnoloģija, izmantojot TiO2 (titāna dioksīdu) un plēvi veidojošu polimēru, dažu dienu laikā sāk izlīdzināt nevienmērīgu pigmentāciju. Niacinamīds un heksilresorcīns palīdz izgaismot tumšos plankumus, lai āda kļūtu gaišāka un vienmērīgāka. Šitaki sēnes, kas bagātas ar beta-glikānu, padara ādu gaišāku. Adaptogēnā Ashwagandha līdzsvaro un nodrošina antioksidantu priekšrocības. Upeņu eļļa un peonijas zieds palīdz uzlabot ādas dabisko mirdzumu. Ādas aizsardzības aktīvās vielas sastāv no plēvi veidojoša polimēra un aminoskābēm, kas aizsargā pret tumšiem plankumiem, ko rada vides piesārņojums.

product
1195913 DERMALOGICA Powerbright Dark Spot serums, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/84/5b/4d4b01ebef99e43328e4f7987d0f.png InStock 83.99 EUR 119.99 <p>Atbrīvojieties no pigmentācijas plankumiem jau dažu dienu laikā: uzlabotais serums sāk ātri samazināt nevienmērīgu pigmentāciju un laika gaitā saglabā vienmērīgu ādas toni.</p> <p><strong>Galvenās priekšrocības.</strong></p> <p>Dažu dienu laikā izbalina tumšos plankumus. Palīdz novērst pigmentācijas plankumus nākotnē. Izgaismo un uzlabo ādas dabisko mirdzumu.</p> <p><strong>Galvenās sastāvdaļas.</strong></p> <p>Gaismas izkliedēšanas tehnoloģija, izmantojot TiO2 (titāna dioksīdu) un plēvi veidojošu polimēru, dažu dienu laikā sāk izlīdzināt nevienmērīgu pigmentāciju. Niacinamīds un heksilresorcīns palīdz izgaismot tumšos plankumus, lai āda kļūtu gaišāka un vienmērīgāka. Šitaki sēnes, kas bagātas ar beta-glikānu, padara ādu gaišāku. Adaptogēnā Ashwagandha līdzsvaro un nodrošina antioksidantu priekšrocības. Upeņu eļļa un peonijas zieds palīdz uzlabot ādas dabisko mirdzumu. Ādas aizsardzības aktīvās vielas sastāv no plēvi veidojoša polimēra un aminoskābēm, kas aizsargā pret tumšiem plankumiem, ko rada vides piesārņojums.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Serumi