DIDA tabletes, 60 gab.

DIDA tabletes, 60 gab.

NEW NORDIC
15.59 €
23.99 €
Derīguma termiņš: 2027-06-30
Dida sastāvā ir ārstniecības augi un garšaugi, kam piemīt antiseptiskas, gāzu uzkrāšanos, vēdera vilkšanu un pūšanos regulējošas īpašības.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Dida sastāvā ir ārstniecības augi un garšaugi, kam piemīt antiseptiskas, gāzu uzkrāšanos, vēdera vilkšanu un pūšanos regulējošas īpašības. Kanēlis, raudene, ķiploks, krustnagliņas, kardamona augļi un olīvkoka lapas ir labi zināmas ar savu antiseptisko iedarbību, kas neļauj attīstīties sliktajai zarnu mikroflorai. Piparmētras un dilles mazina vēdera pūšanos un vilkšanas sajūtu, palīdz novērst smaguma sajūtu kuņģī pēc ēšanas. Lietojot Dida, ieteicams samazināt kafijas, alkohola, saldumu un cukura patēriņu uzturā.

Papildu informācija par produktu
product
1046880 DIDA tabletes, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c3/0c/0bd594e22874f454149c539baba7.png InStock 15.59 EUR 23.99 <p style="text-align:justify;">Dida sastāvā ir ārstniecības augi un garšaugi, kam piemīt antiseptiskas, gāzu uzkrāšanos, vēdera vilkšanu un pūšanos regulējošas īpašības. Kanēlis, raudene, ķiploks, krustnagliņas, kardamona augļi un olīvkoka lapas ir labi zināmas ar savu antiseptisko iedarbību, kas neļauj attīstīties sliktajai zarnu mikroflorai. Piparmētras un dilles mazina vēdera pūšanos un vilkšanas sajūtu, palīdz novērst smaguma sajūtu kuņģī pēc ēšanas. Lietojot Dida, ieteicams samazināt kafijas, alkohola, saldumu un cukura patēriņu uzturā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Zarnu mikroflora