NEW NORDIC Dida tabletes, 60 gab.

NEW NORDIC Dida tabletes, 60 gab.

NEW NORDIC
Kopā
23.99 €
Derīguma termiņš: 2027-06-30
Dida sastāvā ir ārstniecības augi un garšaugi, kam piemīt antiseptiskas, gāzu uzkrāšanos, vēdera vilkšanu un pūšanos regulējošas īpašības.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Dida sastāvā ir ārstniecības augi un garšaugi, kam piemīt antiseptiskas, gāzu uzkrāšanos, vēdera vilkšanu un pūšanos regulējošas īpašības. Kanēlis, raudene, ķiploks, krustnagliņas, kardamona augļi un olīvkoka lapas ir labi zināmas ar savu antiseptisko iedarbību, kas neļauj attīstīties sliktajai zarnu mikroflorai. Piparmētras un dilles mazina vēdera pūšanos un vilkšanas sajūtu, palīdz novērst smaguma sajūtu kuņģī pēc ēšanas. Lietojot Dida, ieteicams samazināt kafijas, alkohola, saldumu un cukura patēriņu uzturā.

Papildu informācija par produktu
product
1046880 NEW NORDIC Dida tabletes, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/dida-tabletes-60-gab-1046880 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c3/0c/0bd594e22874f454149c539baba7.png InStock 23.99 EUR NEW NORDIC 23.99 <p style="text-align:justify;">Dida sastāvā ir ārstniecības augi un garšaugi, kam piemīt antiseptiskas, gāzu uzkrāšanos, vēdera vilkšanu un pūšanos regulējošas īpašības. Kanēlis, raudene, ķiploks, krustnagliņas, kardamona augļi un olīvkoka lapas ir labi zināmas ar savu antiseptisko iedarbību, kas neļauj attīstīties sliktajai zarnu mikroflorai. Piparmētras un dilles mazina vēdera pūšanos un vilkšanas sajūtu, palīdz novērst smaguma sajūtu kuņģī pēc ēšanas. Lietojot Dida, ieteicams samazināt kafijas, alkohola, saldumu un cukura patēriņu uzturā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Zarnu mikroflora 0