Eucerin DermoPure skrubis, 100 ml

BEIERSDORF
13.03 €
16.29 €
13.03 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Skrubis ar pienskābi un poras attīrošām mikrodaļiņām, kas attīra poras, samazina melnos punktus un ādas nepilnības, uzlabo ādas struktūru.
Uzzināt vairāk

EUCERIN DERMOPURE SKRUBIS PROBLEMĀTISKAI, TAUKAINAI UN ĀDAI AR TENDENCI UZ AKNI

  • Samazina ādas nepilnības un melnās pinnes.
  • Maigi attīra ādu un uzlabo ādas struktūru.
  • Satur pienskābi un mikrodaļiņas, kas attīra poras.

Eucerin DERMOPURE skrubis ir eksfoliējošs līdzeklis, kas nesatur taukvielas, toties satur pienskābi, kas maigi attīra ādu, to nesausinot. Skrubis ir piemērots gan sejas, gan ķermeņa ādas kopšanai. Dabīgajām mikrodaļiņām piemīt eksfoliējoša iedarbība – tās atbrīvo ādu no atmirušajām ādas šūnām (traucēta ādas šūnu lobīšanās ir viens no galvenajiem iemesliem, kuru dēļ veidojas melnās pinnes un pūtītes), maigi attīra ādu un noņem dekoratīvo kosmētiku.
Šis ādas kopšanas līdzeklis ir īpaši izstrādāts taukainai ādai un ādai ar tendenci uz ādas nepilnībām, kas netiek apstrādāta ar medikamentiem, to var droši lietot arī grūtniecības laikā.


Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi
Ādas kopšanas līdzekļa iedarbība tika pārbaudīta sešas nedēļas ilgā pētījumā Vācijā, kurā piedalījās 16 sievietes un 4 vīrieši vecumā no 13 līdz 34 gadiem (vidējais vecums – 18,5 gadi).


Galvenie secinājumi
Pētījumā tika apstiprināts, ka:

  • Eucerin DERMOPURE skrubis ļoti labvēlīgi ietekmē vispārējo ādas stāvokli;
  • skrubis ir piemērots cilvēkiem, kuru ādai ir tendence uz akni un ādas nepilnībām vai kuriem ir viegla acne comedonica.

Īpašības:

product
1059738 Eucerin DermoPure skrubis, 100 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a2/7b/e1092f186a9613d0d71efac0f6de.png InStock 13.03 EUR