Eucerin Hyaluron-Filler Intensive sejas maska, 1 gab.

BEIERSDORF
6.92 €
11.53 €
Derīguma termiņš: 2024-09-30
Inovatīva sejas maska pret novecošanu.
Uzzināt vairāk

Inovatīva sejas maska pret novecošanu visiem ādas tipiem tūlītējai mitrināšanai. Smalkās līnijas tiek samazinātas, āda izskatās un jūtas mitrināta, svaigāka, mirdzošāka un atjaunota.

Izgatavota no biocelulozes: dabiskas izcelsmes bioloģiski noārdāms materiāls. 

Piemērota visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai.
Tikai 5 minūšu laikā šī inovatīvā sejas maska mitrina ādu un samazina smalkās līnijas.

Hialurona intensīvā maska ir bagātināta ar Eucerin augstas un zemas molekulmasas hialuronskābes kombināciju. Augstas molekulmasas hialuronskābe uzlabo mitrināšanu un izlīdzina smalkās līnijas visdziļākajos ādas slāņos, bet zemas molekulmasas hialuronskābe, kas ir 40 reizes mazāka, iekļūst tālāk epidermas ādas slāņos, kur veidojas dziļākas grumbas.

Maska ir izgatavota no biocelulozes – dabiskas izcelsmes bioloģiski noārdāma materiāla, kas ir viegli uzklājams, lieliski piekļaujas sejas kontūrai, neslīd un ir tikpat ērts kā otra āda.

Klīniski un dermatoloģiski ir pierādīts, ka šī mitrinošā pretnovecošanas sejas maska nodrošina izcilus rezultātus un iedarbojoties atvēsina ādu, samazinot smalkās līnijas, kā arī ādai piešķirot mitruma, svaiguma, starojuma un atjaunotības sajūtu.

Tā ir piemērota visiem ādas tipiem - pat jutīgai ādai, to var izmantot ikreiz, kad āda ir saspringta vai nogurusi un tai ir nepieciešama papildu aprūpe.

product
10510199 Eucerin Hyaluron-Filler Intensive sejas maska, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/62/49/d59b6b59c3b14a762b1ab3f0d343.png InStock 6.92 EUR