GLOV Skin Awakening komplekts, 1 gab.
5.0 5 (1 atsauksme)

GLOV Skin Awakening komplekts, 1 gab.

PHENICOPTERE SP.Z.O.O.
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
26.99 €
Dāvanu komplekts no GLOV - Skin Awakening.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

GLOV® Skin Awakening Set ir komplekts no trīs daļām, tajā ietilpst patentēts On-The-Go Hydro Cleanser cimdiņš, rožu kvarca Gua Sha sejas masāžas akmeni un kosmētikas somiņa.

GLOV® On-The-Go Hydro Cleanser ir novatorisks cimdiņš, kas noņem visu kosmētiku un dziļi attīra ādas poras tikai ar ūdeni vien. Izgatavots no patentētās oriģinālās šķiedras (patenta nr. 403173), šis universālais cimds novērš nepieciešamību pēc vates spilventiņiem un vismaz 5 tīrīšanas līdzekļiem: micelārais ūdens, tīrīšanas eļļas, pieniņi, želejas un putas.

Kvarca Gua Sha sejas masāžas akmens, ko izmanto dabisko atvēsinošo īpašību dēļ, palīdzēs veikt limfodrenāžas, muskuļu relaksācijas masāžas un dziļi veidojošus vingrinājumus sejai, kaklam un dekoltē. Izmantojiet instrumenta sirds formas dizainu, lai realizētu efektīvu masāžu.

product
1164249 GLOV Skin Awakening komplekts, 1 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/glov-skin-awakening-komplekts-1-gab-1164249 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/17/31/deae5d27e13aaaae2bb11c0369d1.png InStock 26.99 EUR GLOV 26.99 <p>GLOV® Skin Awakening Set ir komplekts no trīs daļām, tajā ietilpst patentēts On-The-Go Hydro Cleanser cimdiņš, rožu kvarca Gua Sha sejas masāžas akmeni un kosmētikas somiņa.</p> <p>GLOV® On-The-Go Hydro Cleanser ir novatorisks cimdiņš, kas noņem visu kosmētiku un dziļi attīra ādas poras tikai ar ūdeni vien. Izgatavots no patentētās oriģinālās šķiedras (patenta nr. 403173), šis universālais cimds novērš nepieciešamību pēc vates spilventiņiem un vismaz 5 tīrīšanas līdzekļiem: micelārais ūdens, tīrīšanas eļļas, pieniņi, želejas un putas.</p> <p>Kvarca Gua Sha sejas masāžas akmens, ko izmanto dabisko atvēsinošo īpašību dēļ, palīdzēs veikt limfodrenāžas, muskuļu relaksācijas masāžas un dziļi veidojošus vingrinājumus sejai, kaklam un dekoltē. Izmantojiet instrumenta sirds formas dizainu, lai realizētu efektīvu masāžu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana 0 Sievietēm