GMT BEAUTY Kolagēna acu krēms ar botoksa un liftinga efektu krēms ādai ap acīm, 15 ml
5.0 5 (4 atsauksmes)

GMT BEAUTY Kolagēna acu krēms ar botoksa un liftinga efektu krēms ādai ap acīm, 15 ml

GMT TRADE
5.0 5 (4 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-09-30
Krēms, kura sastāvā ir dabīgas vielas, lieliski mitrina un nomierina ādu, novērš pietūkumu un mazina tumšos lokus zem acīm.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Krēms, kura sastāvā ir dabīgas vielas, lieliski mitrina un nomierina ādu, novērš pietūkumu un mazina tumšos lokus zem acīm. Nodrošina tūlītēju liftinga efektu un mazina grumbiņu dziļumu. Regulāri lietojot krēmu, aktīvā jaunās paaudzes viela CAFFEINE 50% CYCLOSYSTEM COMPLEX mazina redzamās pigmentācijas pazīmes un koriģē pigmentācijas problēmas.

Jūras kolagēna, augu ekstraktu un dabīgo eļļu kombinācija sniedz tūlītēju un ilgstošu mitrināšanu. Krēmam ir lieliska pretnovecošanās iedarbība, jo tas uzlabo ādas tvirtumu un elastību. Tas piešķir mirdzumu, atjauno un nostiprina ādas struktūru, sniedz vienmērīgu tonusu, stimulē atjaunošanos un normalizē epidermas hidrobalansu.

product
123291 GMT BEAUTY Kolagēna acu krēms ar botoksa un liftinga efektu krēms ādai ap acīm, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/0c/51/2b2d1bb25ac83da21fa1738190e4.png InStock 21.42 EUR 26.77 <p>Krēms, kura sastāvā ir dabīgas vielas, lieliski mitrina un nomierina ādu, novērš pietūkumu un mazina tumšos lokus zem acīm. Nodrošina tūlītēju liftinga efektu un mazina grumbiņu dziļumu. Regulāri lietojot krēmu, aktīvā jaunās paaudzes viela CAFFEINE 50% CYCLOSYSTEM COMPLEX mazina redzamās pigmentācijas pazīmes un koriģē pigmentācijas problēmas.</p> <p>Jūras kolagēna, augu ekstraktu un dabīgo eļļu kombinācija sniedz tūlītēju un ilgstošu mitrināšanu. Krēmam ir lieliska pretnovecošanās iedarbība, jo tas uzlabo ādas tvirtumu un elastību. Tas piešķir mirdzumu, atjauno un nostiprina ādas struktūru, sniedz vienmērīgu tonusu, stimulē atjaunošanos un normalizē epidermas hidrobalansu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Ādas kopšana ap acīm