GMT BEAUTY Moisturising & glowing gel sejas maska, 50 ml
0 0 (0 atsauksmes)

GMT BEAUTY Moisturising & glowing gel sejas maska, 50 ml

GMT TRADE
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
11.74 €
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Gela maska mitrināšanai un mirdzumam.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Izsmalcināta tūlītējas iedarbības gela maska ar intensīvi mitrinošu un atjaunojošu iedarbību. Āda atgūst jauneklīgu svaigumu, tvirtumu un elastību. Visiem ādas tipiem.

Patentētās dabīgā mitrinātāja PENTAVITIN® (Saccharide Isomerate) molekulas regulē ūdens līdzsvaru un, veicinot mitruma saglabāšanu, nodrošina spēcīgu un ilgstošu mitrināšanu.
Dabīgo antioksidantu un eļļu bagātīgā kombinācija iedarbojas uz brīvajiem radikāļiem, nomierina ādu un pazemina tās jutību.
Pienskābe atjauno ādu, paaugstina tās elastību un regulē mitruma līmeni ādā.
Dabīgie ekstrakti ir dabisks silīcija avots, kas paaugstina hidroksiprolīna, aminoskābju līmeni audos un ietekmē ādas saistšķiedru sintēzi. Tiek atjaunota saistaudu dzīvotspēja, kā arī to spēja uzsūkt ūdeni. Āda iegūst vienmērīgu krāsu un mirdzumu.

product
123306 GMT BEAUTY Moisturising & glowing gel sejas maska, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/gmt-beauty-moisturising-glowing-gel-maska-50-ml-123306 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b5/09/46634ffaecbcee1430f1a5cd4be4.png InStock 11.74 EUR GMT BEAUTY 19.56 <p>Izsmalcināta tūlītējas iedarbības gela maska ar intensīvi mitrinošu un atjaunojošu iedarbību. Āda atgūst jauneklīgu svaigumu, tvirtumu un elastību. Visiem ādas tipiem.</p> <p>Patentētās dabīgā mitrinātāja PENTAVITIN® (Saccharide Isomerate) molekulas regulē ūdens līdzsvaru un, veicinot mitruma saglabāšanu, nodrošina spēcīgu un ilgstošu mitrināšanu.<br />Dabīgo antioksidantu un eļļu bagātīgā kombinācija iedarbojas uz brīvajiem radikāļiem, nomierina ādu un pazemina tās jutību.<br />Pienskābe atjauno ādu, paaugstina tās elastību un regulē mitruma līmeni ādā.<br />Dabīgie ekstrakti ir dabisks silīcija avots, kas paaugstina hidroksiprolīna, aminoskābju līmeni audos un ietekmē ādas saistšķiedru sintēzi. Tiek atjaunota saistaudu dzīvotspēja, kā arī to spēja uzsūkt ūdeni. Āda iegūst vienmērīgu krāsu un mirdzumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas 40 Vīriešiem