GMT BEAUTY Trade Purifying toniks, 250 ml

GMT TRADE
17.50 €
7.00 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-05-30
Attīrošs toniks.
Uzzināt vairāk

Attīra, maigi mitrina un nomierina ādu, dāvājot tai labsajūtu un svaigumu. Daudzpusīga iedarbība un viegla seruma tekstūra. Proaktīva formula nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu un tūlītēji mazina sausuma un diskomforta sajūtu. Atjauno ādas pH līmeni un fizioloģisko līdzsvaru, baro un aizsargā no vides piesārņojuma ietekmes. Visiem ādas tipiem.

Tonikam raksturīga daudzpusīga iedarbība: saudzīga attīrīšana, ilgstoša mitrināšana, ātra sausuma un diskomforta mazināšana. Tonika dabīgais sastāvs neatstāj uz ādas plēves sajūtu.
Dabīgais toniks ādas kopšanai (99,7% augu valsts izcelsmes sastāvdaļu) satur 14 augstvērtīgas izejvielas – augu ekstraktus un eļļas. Produktā apvienotas būtiskākās iezīmes, kas raksturīgas 21. gadsimta kosmētikai:
Jaunākās paaudzes biotehnoloģiski iegūtās augu izcelsmes izejvielas – PENTAVITIN® (Saccharide isomerate) – patentēts ļoti efektīvs augu cukuru komplekss, kas spēj saistīt un noturēt audos ūdeni ilgā laika periodā.
Īpaši veidots dabīgo eļļu un augu ekstraktu komplekss – augstvērtīgu eļļu izlase ar anti-age iedarbību un ādas mitrinātāju komplekss uzlabo ādas atjaunošanos, paaugstina tās aizsargspējas, pasargā no mitruma zaudēšanas, mīkstina un baro, kā arī atjauno hidrolipīdu mantiju. Tonikā esošie augu ekstrakti ir bagāti ar antioksidantiem, cīnās pret brīvajiem radikāļiem un pasargā no UV nelabvēlīgās ietekmes. Plašais fitoaktīvo sastāvdaļu klāsts paaugstina ādas aizsargspējas, pasargā no mitruma zaudēšanas, mīkstina, mitrina un baro, kā arī veicina vielmaiņas procesus, uzlabojot ādas imunitāti.
Dziļie ādas mitrinātāji – biotehnoloģiski iegūtās augu cukura molekulas (Saccharide isomerate) – kombinācijā ar pienskābi aktīvi piesaista ūdeni un nodrošina ilgstošu mitrināšanu un uzlabo elastību.
Tonikā netiek lietotas tādas sastāvdaļas (ķīmiskas vielas), kas var kaitēt cilvēka veselībai vai apkārtējai videi. Tas netiek testēts uz dzīvniekiem. Patīkams, viegls aromāts.

product
123302 GMT BEAUTY Trade Purifying toniks, 250 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/1c/8a/7f31636ce6f0748e416d9a8fc62a.png InStock 17.5 EUR