GMT BEAUTY Skin without stretch marks ķermeņa krēms , 200 ml

GMT TRADE
25.23 €
36.04 €
12.62 €/Ml
Derīguma termiņš: 2024-02-28
Krēms elastīgai ādai bez strijām.
Uzzināt vairāk

Krēma unikālais, dabīgais sastāvs, kas nav raksturīgs parastajiem krēmiem, ir pilnībā drošs grūtniecēm. Krēma efektivitāti striju likvidēšanā nodrošina augu ekstraktu, vitamīnu un lipoaminoskābju komplekss REGU®-STRETCH. Krēma sastāvs palīdz cīnīties ar jau esošajām strijām un novērš jaunu striju veidošanos grūtniecības laikā.

Krēms palīdzēs ādai kļūt atkal gludai un elastīgai. Aktīvo vielu pretstriju komplekss REGU®-STRETCH palīdz atjaunot bojātās kolagēna šķiedras un stimulē jauna kolagēna – olbaltumvielas, kas nozīmīgi samazina esošās strijas un novērš jaunu striju veidošanos. Āda, pateicoties krēma bagātajam drošajam sastāvam, vieglāk izturēs grūtniecības un straujo svara izmaiņu radīto spriedzi. Krēms palīdz samazināt strijas arī tām sievietēm, kurām tās parādījušās pusaudža vecumā. Atjaunojošais komplekss no Āzijas centellas, tīruma kosas, Barbadosas ķirša un ābolu sēklu ekstrakta ir dabīgs silīcija, vitamīna C un E un fitosterīnu avots, kas ādu padara vingru, gludu un elastīgu, kā arī samazina striju veidošanās risku.

Krēms satur antioksidantus, kas aizsargā ādu pret ārējās vides negatīvo iedarbību un ķermeņa audus – pret brīvo radikāļu radītiem bojājumiem un iekaisumu, ko izraisa pieaugošais ādas spriegums. Krēms intensīvi mitrina un baro ādu.

Unikālais vakuumiepakojums (airless) neļauj krēmam saskarties ar gaisu, saglabā produkta tīrību un kvalitāti, un padara derīguma termiņu divas reizes ilgāku – tas ir vairāk nekā 12 mēneši, salīdzinot ar produktiem parastā iepakojumā. Iepakojuma īpašības nodrošina to, ka krēms satur mazāk konservantu, kas to padara vēl tīrāku un drošāku.

product
123287 GMT BEAUTY Skin without stretch marks ķermeņa krēms , 200 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/1d/24/e3f85033c1260386e88249bd053a.png InStock 25.23 EUR