L'BIOTICA Dermomask Night Gold Threads sejas maska, 12 ml
0 0 (0 atsauksmes)

L'BIOTICA Dermomask Night Gold Threads sejas maska, 12 ml

L BIOTICA SP.Z.O.
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-04-30
Produkts paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas tūlītēju liftinga efektu, ādas tvirtuma palielināšanos, modelējot sejas kontūras.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Dermomask Night Active ir intensīva pretnovecošanās līnija, kas izmanto pastiprinātu nakts šūnu atjaunošanās ciklu. Tas uzreiz izceļ ādas dabisko skaistumu. Efekts kā pēc luksusa procedūrām skaistumkopšanas salonos. Labojošā maska Night Active Gold Thread satur tīru 24 k zeltu, kas sāk reģenerāciju un atjaunošanu šūnu līmenī. Tas stimulē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi un šķērssaistīšanos. Maskas pretnovecošanās iedarbību pastiprina Matrigenics.14G, stimulējošs uzturvielu koncentrāts. Matrigenics.14G atkārtoti aktivizē 14 gēnus, kas ir atbildīgi par ādas starpšūnu matricas blīvēšanu un reorganizāciju, izraisot ovālu korekciju un sejas vaibstu atvieglošanu. Orhidejas cēlā būtība padara procedūru par greznu pieredzi, un āda atgūst samta gludumu un mirdzumu.

product
1129506 L'BIOTICA Dermomask Night Gold Threads sejas maska, 12 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/1f/fc/a2be1138a6e3e45aa46a8078031d.png InStock 1.81 EUR 2.59 <p style="text-align:justify;">Dermomask Night Active ir intensīva pretnovecošanās līnija, kas izmanto pastiprinātu nakts šūnu atjaunošanās ciklu. Tas uzreiz izceļ ādas dabisko skaistumu. Efekts kā pēc luksusa procedūrām skaistumkopšanas salonos. Labojošā maska Night Active Gold Thread satur tīru 24 k zeltu, kas sāk reģenerāciju un atjaunošanu šūnu līmenī. Tas stimulē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi un šķērssaistīšanos. Maskas pretnovecošanās iedarbību pastiprina Matrigenics.14G, stimulējošs uzturvielu koncentrāts. Matrigenics.14G atkārtoti aktivizē 14 gēnus, kas ir atbildīgi par ādas starpšūnu matricas blīvēšanu un reorganizāciju, izraisot ovālu korekciju un sejas vaibstu atvieglošanu. Orhidejas cēlā būtība padara procedūru par greznu pieredzi, un āda atgūst samta gludumu un mirdzumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas