LA ROCHE-POSAY Effaclar Micro Peeling attīrošs gels, 400 ml

LA ROCHE-POSAY Effaclar Micro Peeling attīrošs gels, 400 ml

LA ROCHE-POSAY LABORATOIRE PHARMACEUTIQ
5.0 5 (7 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2027-02-28
Nodrošiniet ādai dziļu attīrīšanu ar mikropīlinga attīrošo želejveida mazgāšanu no franču ādas kopšanas zīmola La Roche-Posay Effaclar sērijas, kas paredzēta taukainai, problemātiskai un pūtītēm pakļautai ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Nodrošiniet ādai dziļu attīrīšanu ar mikropīlinga attīrošo želejveida mazgāšanu no franču ādas kopšanas zīmola La Roche-Posay Effaclar sērijas, kas paredzēta taukainai, problemātiskai un pūtītēm pakļautai ādai. Putojošais ķermeņa un sejas mazgāšanas līdzeklis ir īpaši izstrādāts pret noturīgām un spītīgām nepilnībām.

Bagātināts ar spēcīgu aktīvo vielu maisījumu, tostarp salicilskābi (2%), LHA (0,05%), cinku (0,2%) un La Roche-Posay termālo avota ūdeni, tīrīšanas līdzeklis attīra aizsērējušās poras un netīrumus, kas var izraisīt pārmērīga sebuma ražošanu.

Veicot mikropīlingu, lai maigi, tomēr efektīvi attīrītu ādu no ikdienas piesārņotājiem un pūtītes izraisošām baktērijām, attīrošais mazgāšanas līdzeklsi atsvaidzina ādu ar maigu, spirtu nesaturošu formulu.

Dermatoloģiski pārbaudīts un drošs lietošanai pat visjutīgākajiem ādas tipiem, hipoalerģiskais želejveida mazgāšanas līdzeklis nodrošina atvēsinošu sajūtu ar mentolu.

Piemērots jutīgai ādai. Dermatoloģiski pārbaudīts. Hipoalerģisks.

product
1144218 LA ROCHE-POSAY Effaclar Micro Peeling attīrošs gels, 400 ml https://e-menessaptieka.lv/p/la-roche-posay-effaclar-micro-peeling-attirosa-zeleja-400-ml-1144218 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a4/42/4916a7990384d3d7bc7c3ca64dc6.png OutOfStock 15.39 EUR LA ROCHE-POSAY 27.99 <p>Nodrošiniet ādai dziļu attīrīšanu ar mikropīlinga attīrošo želejveida mazgāšanu no franču ādas kopšanas zīmola La Roche-Posay Effaclar sērijas, kas paredzēta taukainai, problemātiskai un pūtītēm pakļautai ādai. Putojošais ķermeņa un sejas mazgāšanas līdzeklis ir īpaši izstrādāts pret noturīgām un spītīgām nepilnībām.</p> <p>Bagātināts ar spēcīgu aktīvo vielu maisījumu, tostarp salicilskābi (2%), LHA (0,05%), cinku (0,2%) un La Roche-Posay termālo avota ūdeni, tīrīšanas līdzeklis attīra aizsērējušās poras un netīrumus, kas var izraisīt pārmērīga sebuma ražošanu.</p> <p>Veicot mikropīlingu, lai maigi, tomēr efektīvi attīrītu ādu no ikdienas piesārņotājiem un pūtītes izraisošām baktērijām, attīrošais mazgāšanas līdzeklsi atsvaidzina ādu ar maigu, spirtu nesaturošu formulu.</p> <p>Dermatoloģiski pārbaudīts un drošs lietošanai pat visjutīgākajiem ādas tipiem, hipoalerģiskais želejveida mazgāšanas līdzeklis nodrošina atvēsinošu sajūtu ar mentolu.</p> <p>Piemērots jutīgai ādai. Dermatoloģiski pārbaudīts. Hipoalerģisks.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 45 Vīriešiem