LEGALON PROTECT 70 mg kapsulas, 30 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

LEGALON PROTECT 70 mg kapsulas, 30 gab.

MADAUS AG
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Legalon Protect kapsulas ir ārstniecības augu izcelsmes zāles toksiska aknu bojājuma papildterapijai pacientiem ar hronisku aknu iekaisuma slimību vai aknu cirozi.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Legalon Protect kapsulas ir ārstniecības augu izcelsmes zāles toksiska aknu bojājuma papildterapijai pacientiem ar hronisku aknu iekaisuma slimību vai aknu cirozi. Piezīme: ārstēšanu ar Legalon Protect kapsulām drīkst veikt tikai tad, ja aknu bojājumu izraisošās toksiskās vielas (piemēram, alkohola) iedarbība ir pārtraukta.

Papildu informācija par produktu
product
1128719 LEGALON PROTECT 70 mg kapsulas, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/56/97/970ccd9483813d7c0f22e80fd95d.png InStock 8.71 EUR 8.71 <p style="text-align:justify;">Legalon Protect kapsulas ir ārstniecības augu izcelsmes zāles toksiska aknu bojājuma papildterapijai pacientiem ar hronisku aknu iekaisuma slimību vai aknu cirozi. Piezīme: ārstēšanu ar Legalon Protect kapsulām drīkst veikt tikai tad, ja aknu bojājumu izraisošās toksiskās vielas (piemēram, alkohola) iedarbība ir pārtraukta.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Aknām un žultspūslim