MAGNESIUM Diasporal Pro Muskuļiem un Nerviem paciņas, 30 gab.

MAGNESIUM Diasporal Pro Muskuļiem un Nerviem paciņas, 30 gab.

Kopā
17.59 €
Derīguma termiņš: 2026-10-30
Satur magniju un B grupas vitamīnus muskuļiem un nerviem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Mums ir nepieciešami veseli muskuļi un nervi, lai spētu tikt galā ar ikdienas dzīves izaicinājumiem (darbā, mācībās un ģimenē). Magnesium Diasporal® pro var palīdzēt muskuļiem un nerviem.

Veseliem muskuļiem un nerviem ir nepieciešams pietiekams magnija un B grupas vitamīnu daudzums. Magnijs un B grupas vitamīni darbojas sinerģiski.


Ļoti garda upeņu garša. Ērti paķerams līdzi, pateicoties direkt formai, nav nepieciešams uzdzert ūdeni.

Papildu informācija par produktu
product
1148659 MAGNESIUM Diasporal Pro Muskuļiem un Nerviem paciņas, 30 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/magnesium-diasporal-pro-nerv-direkt-pac-n30-1148659 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/51/14/c1f6f7e5f0ee32ebdb7039ac6b32.png InStock 17.59 EUR MAGNESIUM 21.99 <p>Mums ir nepieciešami veseli muskuļi un nervi, lai spētu tikt galā ar ikdienas dzīves izaicinājumiem (darbā, mācībās un ģimenē). Magnesium Diasporal® pro var palīdzēt muskuļiem un nerviem.</p><p>Veseliem muskuļiem un nerviem ir nepieciešams pietiekams magnija un B grupas vitamīnu daudzums. Magnijs un B grupas vitamīni darbojas sinerģiski.</p><p><br></p><p>Ļoti garda upeņu garša. Ērti paķerams līdzi, pateicoties direkt formai, nav nepieciešams uzdzert ūdeni.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nervu sistēmai 20 Sievietēm, Vīriešiem