MATIS Reponse Corrective Hyalu-Lips lūpu balzams, 10 ml
5.0 5 (1 atsauksme)

MATIS Reponse Corrective Hyalu-Lips lūpu balzams, 10 ml

MATIS
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
20.99 €
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Šis līdzeklis ietver ekspertu izstrādātu sastāvu lūpu kopšanai un to apjoma palielināšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Neinvazīva alternatīva estētiskajai ķirurģijai. Šis līdzeklis ietver ekspertu izstrādātu sastāvu lūpu kopšanai un to apjoma palielināšanai. Patīkamās tekstūras balzams sniedz lūpām komfortu, baro un mitrina tās. HYALU-LIPS satur aizpildošas hialuronskābes mikrolodītes, kā arī kolagēnu stimulējošu un apjomu veidojošu peptīdu. Lūpas tiek izceltas un kļūst dabiski pilnīgas un maigas.

Hialuronskābes lodītes
Glikolskābe noņem atmirušās ādas šūnas un veicina šūnu reģenerāciju, lai padarītu ādu gludāku un izlīdzinātu ādas toni. Tā kā šūnas atjaunojas, āda tiek labāk sagatavota uzsūkt citas aktīvās sastāvdaļas.

Apjomu veidojošais peptīds
Koriģējoša un struktūru atjaunojoša aktīvā sastāvdaļa lūpām. Iedarbojas, atjaunojot saistaudu blīvumu. Darbojas divos līmeņos: stimulējot kolagēna sintēzi fibroblastos. Atjauno dermas blīvumu: padara lūpas apjomīgākas; stimulējot glikozaminoglikānu (GAG) sintēzi. To galvenais uzdevums ir noturēt audos ūdeni un tādējādi saglabāt to apjomu.

product
1134274 MATIS Reponse Corrective Hyalu-Lips lūpu balzams, 10 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/33/26/276b3586a81cfe51646e98ed75d0.png InStock 20.99 EUR 34.99 <p style="text-align:justify;">Neinvazīva alternatīva estētiskajai ķirurģijai. Šis līdzeklis ietver ekspertu izstrādātu sastāvu lūpu kopšanai un to apjoma palielināšanai. Patīkamās tekstūras balzams sniedz lūpām komfortu, baro un mitrina tās. HYALU-LIPS satur aizpildošas hialuronskābes mikrolodītes, kā arī kolagēnu stimulējošu un apjomu veidojošu peptīdu. Lūpas tiek izceltas un kļūst dabiski pilnīgas un maigas.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Hialuronskābes lodītes</strong><br />Glikolskābe noņem atmirušās ādas šūnas un veicina šūnu reģenerāciju, lai padarītu ādu gludāku un izlīdzinātu ādas toni. Tā kā šūnas atjaunojas, āda tiek labāk sagatavota uzsūkt citas aktīvās sastāvdaļas.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Apjomu veidojošais peptīds</strong><br />Koriģējoša un struktūru atjaunojoša aktīvā sastāvdaļa lūpām. Iedarbojas, atjaunojot saistaudu blīvumu. Darbojas divos līmeņos: stimulējot kolagēna sintēzi fibroblastos. Atjauno dermas blīvumu: padara lūpas apjomīgākas; stimulējot glikozaminoglikānu (GAG) sintēzi. To galvenais uzdevums ir noturēt audos ūdeni un tādējādi saglabāt to apjomu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Lūpu kopšana