MATIS Reponse Corrective Hyaluronic Performance sejas krēms, 50 ml
4.8 4.7647058823529 (34 atsauksmes)

MATIS Reponse Corrective Hyaluronic Performance sejas krēms, 50 ml

MATIS
4.8 4.7647058823529 (34 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Nodrošina 3D mitrināšanu, pateicoties hialuronskābei.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Nodrošina 3D mitrināšanu, pateicoties hialuronskābei, kas apvieno divas vektorizācijas tehnoloģijas, lai efektīvi iedarbotos dziļi ādā. HYALURONIC-PERF atdarina hialuronskābes injekciju spēcīgo efektu, pateicoties aizpildošajām pērlītēm, kuras izlīdzina dehidratācijas līnijas. Šis līdzeklis piesātina ādu ar mitrumu, ļaujot tai atgūt svaigu, gludu, pilnīgu un tvirtu izskatu, kā arī izdzēš pirmās novecošanas pazīmes.

Hialuronskābe
Ādā dabīgi sastopams glikozaminoglikāns, kam piemīt ādu aizpildoša un mitrinoša iedarbība. Komplekss ietver divu veidu hialuronskābi ādas virsmas aizpildīšanai un dziļākai mitrinošajai iedarbībai.

Aizpildošās lodītes
Biotehnoloģiskās izcelsmes mikrolodītes ir veidotas no hialuronskābes un spēj atjaunot epidermas virsējo slāņu apjomu. Lodītes ir dehidrētas, lai varētu vieglāk iekļūt epidermā. Uzsūcot ādā esošo ūdeni, tās piebriest un padara ādu tvirtu.

Aquaregul
Optimizē ādas ūdens rezerves, stiprina ādas aizsargbarjeru, lai ierobežotu šķidruma zudumu.

product
1134832 MATIS Reponse Corrective Hyaluronic Performance sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/8d/c5/82a2d038709bfb5b00c353059084.png OutOfStock 29.2 EUR 72.99 <p style="text-align:justify;">Nodrošina 3D mitrināšanu, pateicoties hialuronskābei, kas apvieno divas vektorizācijas tehnoloģijas, lai efektīvi iedarbotos dziļi ādā. HYALURONIC-PERF atdarina hialuronskābes injekciju spēcīgo efektu, pateicoties aizpildošajām pērlītēm, kuras izlīdzina dehidratācijas līnijas. Šis līdzeklis piesātina ādu ar mitrumu, ļaujot tai atgūt svaigu, gludu, pilnīgu un tvirtu izskatu, kā arī izdzēš pirmās novecošanas pazīmes.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Hialuronskābe</strong><br />Ādā dabīgi sastopams glikozaminoglikāns, kam piemīt ādu aizpildoša un mitrinoša iedarbība. Komplekss ietver divu veidu hialuronskābi ādas virsmas aizpildīšanai un dziļākai mitrinošajai iedarbībai.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Aizpildošās lodītes</strong><br />Biotehnoloģiskās izcelsmes mikrolodītes ir veidotas no hialuronskābes un spēj atjaunot epidermas virsējo slāņu apjomu. Lodītes ir dehidrētas, lai varētu vieglāk iekļūt epidermā. Uzsūcot ādā esošo ūdeni, tās piebriest un padara ādu tvirtu.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Aquaregul</strong><br />Optimizē ādas ūdens rezerves, stiprina ādas aizsargbarjeru, lai ierobežotu šķidruma zudumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi