MAVEX Cold Feet krēms kājām, 100 ml
5.0 5 (1 atsauksme)

MAVEX Cold Feet krēms kājām, 100 ml

MAVEX SA
5.0 5 (1 atsauksme)
Derīguma termiņš: 2025-10-30
Sildošs un atjaunojošs krēms, kas izveidots ar sinerģisku augsti koncentrētu ārstniecības augu un garšaugu ekstraktu fitokompleksu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Satur izsmalcinātas mikrokapsulētas termoaktīvas tehnoloģiski aktīvās sastāvdaļas, asinszāles un kliņģerīšu ekstraktus, kā arī kurkumas, ingvera, krustnagliņas, sudrabegles un fenheļa termiski uzkarsējošās ēteriskās eļļas, augus, kas vienmēr izmantoti kā kosmētiskie palīglīdzekļi saaukstēšanās gadījumos.

Tas stimulē pakāpenisku lokālu sildošu efektu un nodrošina pēdu un kāju labsajūtu, neizraisot kairinājumu vai niezi. Iedarbojas ātri, nekairina ādu, saglabājot patīkamo un efektīvo termisko sildošo efektu. Šis ilgstošais efekts daļēji ir saistīts ar to, ka termiskās sildīšanas aktīvās sastāvdaļas ir mikrokapsulētas un pakāpeniski atbrīvojas berzes rezultātā kustības laikā.

Cold Feet Cream ir kosmētikas līdzeklis, kas sastāv no 95% dabīgām sastāvdaļām un nesatur mākslīgas smaržvielas. Tā patīkamā smarža ir dabiska, iegūta, izmantojot sudrabegles, fenheļa, apelsīna, bergamotes, laima, eikalipta, piparmētru un kadiķa ēteriskās eļļas.

Ātri iesūcas, neatstāj atlikumus un optimāli mitrina ādu.

Fitoterapeitiskās efektivitātes paaugstināšanai Cold Feet Cream izmanto biomimētisku lamelāru emulsiju – ārstniecisko vielu izdalīšanai izmantoto farmaceitisko tehnoloģiju, kas ļauj pakāpeniski un nepārtraukti efektīvi izvadīt augu ekstraktos esošās aktīvās sastāvdaļas, tādējādi paaugstinot to funkcionālo efektivitāti.

product
1164358 MAVEX Cold Feet krēms kājām, 100 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/0c/42/afa079094c16fc102310f68cfef0.png InStock 34.27 EUR 48.95 <p>Satur izsmalcinātas mikrokapsulētas termoaktīvas tehnoloģiski aktīvās sastāvdaļas, asinszāles un kliņģerīšu ekstraktus, kā arī kurkumas, ingvera, krustnagliņas, sudrabegles un fenheļa termiski uzkarsējošās ēteriskās eļļas, augus, kas vienmēr izmantoti kā kosmētiskie palīglīdzekļi saaukstēšanās gadījumos.</p> <p>Tas stimulē pakāpenisku lokālu sildošu efektu un nodrošina pēdu un kāju labsajūtu, neizraisot kairinājumu vai niezi. Iedarbojas ātri, nekairina ādu, saglabājot patīkamo un efektīvo termisko sildošo efektu. Šis ilgstošais efekts daļēji ir saistīts ar to, ka termiskās sildīšanas aktīvās sastāvdaļas ir mikrokapsulētas un pakāpeniski atbrīvojas berzes rezultātā kustības laikā.</p> <p>Cold Feet Cream ir kosmētikas līdzeklis, kas sastāv no 95% dabīgām sastāvdaļām un nesatur mākslīgas smaržvielas. Tā patīkamā smarža ir dabiska, iegūta, izmantojot sudrabegles, fenheļa, apelsīna, bergamotes, laima, eikalipta, piparmētru un kadiķa ēteriskās eļļas.</p> <p>Ātri iesūcas, neatstāj atlikumus un optimāli mitrina ādu.</p> <p>Fitoterapeitiskās efektivitātes paaugstināšanai Cold Feet Cream izmanto biomimētisku lamelāru emulsiju – ārstniecisko vielu izdalīšanai izmantoto farmaceitisko tehnoloģiju, kas ļauj pakāpeniski un nepārtraukti efektīvi izvadīt augu ekstraktos esošās aktīvās sastāvdaļas, tādējādi paaugstinot to funkcionālo efektivitāti.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Kāju kopšana/Kopjoši krēmi un losjoni