MAVEX Super Detox attīrošs līdzeklis, 75 g
0 0 (0 atsauksmes)

MAVEX Super Detox attīrošs līdzeklis, 75 g

MAVEX SA
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
22.94 €
Derīguma termiņš: 2025-12-30
Superdetox Treatment ir cieta detoksikācijas procedūra bez ziepēm, kas veidota ar sinerģisku augu ekstraktu un ārstniecības augu fitokompleksu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Izgatavots no augu aktīvās ogles ar attīrošu efektu, kas darbojas sinerģijā ar diždadža, lavandas, pienenes, ceļmallapas, kukurūzas magoņu, artišoku un rožu ekstraktiem, kas ir spēcīga ārstniecības augu koncentrācija, kas cīnās pret ādas novecošanos un atjauno sejas mirdzumu un dabisko spīdumu; neapstrādāta olīveļļa, mitrinoša, nomierinoša un bagāta ar polifenoliem ar neparastu antioksidantu spēku.

Ar maigām samtainām putām Superdetox Treatment ļoti maigi noņem netīrumus, padarot ādu maigu, zīdainu un perfekti attīrītu. Attīra ādu, nekairinot to, atbrīvojot to no apkārtējās vides smoga paliekām un piesārņotājiem.
Novērš ādas agresīvās reakcijas uz stresu, kas izraisa ādas novecošanos. Tas lutina maņas, radot dziļas labsajūtas un tīrības sajūtu.

Piemērots visu veidu ādai, īpaši tai, kas satur toksīnus, blāvai, nedzīvai un dehidrētai ādai. Lieliski piemērots ikdienas tīrīšanai vīriešu ādai, kas ir biezāka un netīrāka, kā arī taukainai ādai un ādai ar pūtītēm. Īpaši maigs pret ādu, tas rada maigas putas, kas rūpīgi attīra, neradot kairinājumu, padarot ādu tīru un mirdzošu.

product
1164338 MAVEX Super Detox attīrošs līdzeklis, 75 g https://e-menessaptieka.lv/p/mavex-super-detox-attiross-lidzeklis-75-g-1164338 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ba/c4/9933d16a950078b32d4c678e6728.png InStock 22.94 EUR MAVEX 35.29 <p>Izgatavots no augu aktīvās ogles ar attīrošu efektu, kas darbojas sinerģijā ar diždadža, lavandas, pienenes, ceļmallapas, kukurūzas magoņu, artišoku un rožu ekstraktiem, kas ir spēcīga ārstniecības augu koncentrācija, kas cīnās pret ādas novecošanos un atjauno sejas mirdzumu un dabisko spīdumu; neapstrādāta olīveļļa, mitrinoša, nomierinoša un bagāta ar polifenoliem ar neparastu antioksidantu spēku.</p> <p>Ar maigām samtainām putām Superdetox Treatment ļoti maigi noņem netīrumus, padarot ādu maigu, zīdainu un perfekti attīrītu. Attīra ādu, nekairinot to, atbrīvojot to no apkārtējās vides smoga paliekām un piesārņotājiem.<br />Novērš ādas agresīvās reakcijas uz stresu, kas izraisa ādas novecošanos. Tas lutina maņas, radot dziļas labsajūtas un tīrības sajūtu.</p> <p>Piemērots visu veidu ādai, īpaši tai, kas satur toksīnus, blāvai, nedzīvai un dehidrētai ādai. Lieliski piemērots ikdienas tīrīšanai vīriešu ādai, kas ir biezāka un netīrāka, kā arī taukainai ādai un ādai ar pūtītēm. Īpaši maigs pret ādu, tas rada maigas putas, kas rūpīgi attīra, neradot kairinājumu, padarot ādu tīru un mirdzošu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 35 Vīriešiem